شرکت های برتر طراحی سایت در شیراز

ما یک آژانس طراحی وب سایت در شیراز هستیم که برنده جوایز هستیم که بر ایجاد تجربیات وب سفارشی و تعاملی برای مشاغل و شرکت های مشتاق و مستقر متمرکز شده است.

رویکرد مشارکتی و مرحله‌ای ما تمام جنبه‌های طراحی سایت در شیراز  و برندسازی وب، بهینه‌سازی SEO، تعامل، و UI/UX را برای ارائه راه‌حل‌های پیشرو در صنعت در نظر می‌گیرد.

ما در تجارب دیجیتالی همهجانبه با کارایی بالا با هدف ارائه مزیت رقابتی و بازگشت سرمایه موثر به مشتریان طراحی سایت فروشگاهی در شیراز  خود در سرمایه گذاری آنها تخصص داریم.

درباره تیم خلاق طراحی سایت در شیراز

ما یک آژانس طراحی وب سایت شرکتی، با تجربه و قابل اعتماد در شیراز با سالها تجربه در ارائه راه حل های موفق طراحی وب هستیم.

یک شریک معتبر Google که از نزدیک با دو مدیر حساب Google همکاری می کند، بینش بازاریابی دیجیتال موثری را ارائه می دهیم.

تیم ما از کارشناسان UI/UX، طراحان وب ماهر، توسعه دهندگان آگاه و خلاق، بازاریابان دیجیتال آگاه و مدیران پروژه پویا تشکیل شده است.

جایزه های و همکاری های طراحی سایت در شیراز

ما به عنوان یک آژانس طراحی وب شیراز برنده جوایز، رویکردی مرحله‌ای برای پروژه‌های طراحی وب خود داریم که تضمین می‌کند تمام جنبه‌های ایجاد یک وب‌سایت با کارایی بالا به طور موثر در نظر گرفته می‌شوند. ما یک تیم داخلی بسیار ماهر با مجموعه مهارت های متنوع داریم که تضمین می کند می توانیم برای هر مرحله از پروژه وب شما یک متخصص ارائه دهیم.

طراحی سایت فست فود در شیراز

طراحی سایت فست فود در شیراز

مراحل طراحی وب سایت در شیراز به صورت زیر می باشد:

طراحی و توسعه سفارشی  وب سایت های شخصی و شرکتی در شیراز  در صنعت ما توسط تیم طراحی وب مستقر در شیراز ما از ابتدا طراحی و توسعه می یابند – ما از تم ها یا سازندگان سایت استفاده نمی کنیم بلکه از قالب های آماده نیز استفاده نمیکنیم با با طراحی های جذاب  برای ساخت فروشگاهی های اینترنتی بهترین تجربه ساخت فروشگاه اینترنتی با وردپرس یا سایر فروشگاه ساز های دیگر را برای شما انجام می دهیم.

بدون مصالحه – با ساخت سفارشی تمام وب سایت های خود، ما می توانیم تمام الزامات طراحی و عملکرد را بدون توجه به کیفیت انجام دهیم.
وب‌سایت‌های تعاملی – ما وب‌سایت‌هایی ایجاد می‌کنیم که با تکنیک‌های پویانمایی سایت از جمله عناصر Canvas، Lottie.js و فناوری‌های WebGL، یک تجربه کاربری جذاب را ایجاد می‌کنند، پاسخ می‌دهند و با هم تعامل دارند.
سئو – ما وب‌سایت‌های خود را با در نظر گرفتن دقیق سئو برنامه‌ریزی، طراحی و توسعه می‌دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که پس از راه‌اندازی، آماده رتبه‌بندی رقابتی و عملکرد هستند.
تجربه کاربری بهینه – در طول مراحل کشف و وایرفریمینگ، سفر کاربر، جمعیت و رابط کاربری وب سایت شما را در نظر می گیریم تا وب سایتی با جریان کاربری سنجیده ایجاد کنیم – به طور کلی تعامل سایت و نرخ تبدیل بهتری را ارائه می دهد.

طراحی سفارشی وب سایت در شیراز

همه وب‌ سایت‌های طراحی شده توسط تیم طراحی وب سایت شیراز لاندا ما قبل از کدنویسی توسط توسعه‌دهندگان وب با تجربه مستقر در لندن، با دقت در Adobe Creative Suite طراحی شده‌اند، و اطمینان حاصل می‌کنیم که سایت شما یک طراحی منحصر به فرد و سفارشی است. ما یک فرآیند طراحی مشترک داریم که بازخورد مشتری ما را در هر مرحله در نظر می گیرد و رضایت 100٪ از طراحی را تضمین می کند.

طراحی سفارشی وب سایت در شیراز

همه وب‌ سایت‌های طراحی شده توسط تیم طراحی وب سایت شیراز لاندا ما قبل از کدنویسی توسط توسعه‌دهندگان وب با تجربه مستقر در لندن، با دقت در Adobe Creative Suite طراحی شده‌اند، و اطمینان حاصل می‌کنیم که سایت شما یک طراحی منحصر به فرد و سفارشی است. ما یک فرآیند طراحی مشترک داریم که بازخورد مشتری ما را در هر مرحله در نظر می گیرد و رضایت 100٪ از طراحی را تضمین می کند.

طراحی وب سایت براساس بهینه سازی شده با موبایل

هر وب‌سایتی که توسعه و طراحی می شود  به‌طور یکپارچه روی موبایل و تبلت کار می‌کند، و با استفاده از طراحی وب  واکنش‌گرا در شیراز از طریق فناوری CSS/JS، عملکرد عالی موبایل را تضمین می‌کند. این یک تجربه تماشای بهینه را در همه دستگاه‌ها ایجاد می‌کند و مشتریان دسکتاپ و تلفن همراه شما را به طور کامل درگیر می‌کند.

طراحی سایت با وردپرس در شیراز

ما یک متخصص وب وردپرس CMS شیراز هستیم که به ما امکان می دهد یک CMS منبع باز قدرتمند و اثبات شده در آینده را مطابق با نیازهای شما تطبیق و سفارشی کنیم. ما از ویرایشگرهای بصری برای ایجاد محتوای وب‌سایتی که توسعه می‌دهیم استفاده می‌کنیم، که به مشتریان ما این امکان را می‌دهد تا به راحتی وب‌سایت خود را پس از تحویل مدیریت و به روز کنند.

طراحی سایت فروشگاهی در شیراز

ما سیستم های فروشگاه اینترنتی در شیراز را با استاندارد، ایمن و پیشرو در صنعت را به عنوان بخشی از توسعه وب سایت خود ارائه می دهیم. ما می‌توانیم سیستم‌های تجارت الکترونیکی، از جمله مجنتو و ووکامرس، را برای کار یکپارچه با مدل کسب‌وکار شما، اعم از ارسال کالا، محصولات مجازی، یا فروش بین‌المللی، تطبیق دهیم.

طراحی وب سایت سفارشی در شیراز

همه وب‌سایت‌های ما بر روی چارچوبی استاندار طراحی سایت  کدگذاری شده‌اند که توسط تیم طراحی وب با تجربه ما در شیراز مطابق با استانداردهای طراحی وب و سئوی فعلی ۲۰۲۱ کدگذاری شده‌اند، و آن را بسیار مقیاس‌پذیر، چابک و آسان برای تطبیق می‌کند. این تضمین می‌کند که حجم بیش از حد یا نفخ کد وجود ندارد – و در نتیجه زمان بارگذاری وب‌سایت سریع‌تر می‌شود.

5 مرحله طراحی وب سایت شما در شیراز

 • 1 - نیاز سنجی داشتن وب سایت در شیراز

  تیم ما تحقیق و کشف را برای برنامه ریزی و اطلاع رسانی مراحل پروژه انجام خواهد داد. که آیا طراحی سایت در شیراز نیاز شما هست یا خیر

 • 2 وایرفریمینگ

  قبل از نمونه سازی طرح ها، ما وایرفریم هایی ایجاد می کنیم که ساختار و جریان کاربر وب سایت شما در شیراز را برنامه ریزی می کند.

 • 3 - طراحی

  در یک فرآیند مشترک از انتها به انتها، طراحی وب سایت در شیراز  از ابتدا در فتوشاپ ایجاد می شود.

 • 4 - توسعه طراحی سایت در شیراز

  طرح های نهایی از مرحله طراحی برای توسعه نسخه وب سایت در سرور مرحله ما استفاده می شود.

 • 5 - محتوا

  عملکرد وب سایت توسعه یافته و محتوا همانطور که در مشخصات پروژه ذکر شده است، پر می شود.

جهت مشاوره و طراحی وب سایت در شیراز با شماره 09171102550 تماس حاصل فرمایید.

تیم طراحی وب سایت لاندا چه خدماتی را در شیراز انجام می دهد؟

ما یک تیم مستقر و با تجربه با بیش از یک دهه تجربه در ارائه راه حل های وب سفارشی هستیم. وب‌سایت‌های سفارشی – بدون الگو، همه چیز از ابتدا، در خانه، به نیازهای شما طراحی و توسعه یافته است. طراحی وب سایت در شیراز مطابق نیازهای مشتری انجام می شود.

وب سایت تعاملی – ما سایت های یکپارچه با انیمیشن های جذاب و تعامل واکنشی ایجاد می کنیم که تعامل بهتری با سایت ایجاد می کند.

شریک معتبر Google – ما یک شریک Google هستیم و با دو مدیر حساب Google همکاری نزدیک داریم.

UI/UX در نظر گرفته شده – ما وب سایت هایی با جریان کاربر، UX و UI در نظر گرفته ایجاد می کنیم که تعامل سایت و بازگشت سرمایه بهتری را ایجاد می کند.

وب سایت های بهینه شده سئو – ما وب سایت های سئو را می سازیم که رتبه بندی می کنند.

طراحی وب پایدار – ما وب سایت های خود را با در نظر گرفتن پایداری طراحی و توسعه می دهیم و اطمینان حاصل می کنیم که وب سایت هایی ایجاد می کنیم که کربن وب سایت را کاهش می دهد و به ESG بهتر کمک می کند.

مقیاس‌پذیری – وب‌سایت‌های ما از ابتدا بر اساس چارچوب‌های سبک وزن و مقیاس‌پذیر ساخته شده‌اند، و اطمینان حاصل می‌کنند که وب‌سایتی می‌تواند برای برآورده کردن نیازها در صورت نیاز تکامل یافته و رشد کند.

طراحی وب سایت در شیراز با چه زبان هایی انجام می شود؟

برنامه نویس FULL STACK
نوع استخدام: پاره وقت دائم یا از راه دور

نقش: توسعه دهنده Full Stack

تاریخ شروع: ASAP

حقوق: توافقی بر اساس سابقه

برای درخواست لطفا لینک نمونه کار آنلاین خود، رزومه یا رزومه و نامه پوششی را با استفاده از دکمه زیر ارسال کنید.

این یک فرصت عالی برای یادگیری در محل کار و حمایت از توسعه دهندگان ارشد در انواع پروژه های وب است.

این نقش برای افرادی مناسب است که اصول توسعه وب را درک کرده و به دنبال گسترش قابلیت های خود هستند.

مجموعه مهارت های مورد نیاز:
کاندیدای ایده‌آل می‌تواند درک/تجربه اولیه در و پیرامون موارد زیر داشته باشد:
تجربه با HTML و CSS مدرن
تجربه با جاوا اسکریپت/JQuery/Ajax مدرن.
آشنایی با اصول اولیه PHP و MYSQL.
توانایی در نظر گرفتن و حل مشکلات، از جمله تشخیص و حل موثر اشکالات.
مهارت های ارتباطی و کار تیمی خوب.
تمایل به یادگیری و بهبود مهارت ها، شیوه ها و تکنیک های توسعه.
خلاقیت و تمایل به تولید کار با کیفیت بالا.
توانایی فکر کردن و حل مشکلات.
مطلوب:

آشنایی با اصول اولیه وردپرس و قلاب ها، توابع و ساختار کلی وردپرس.
آشنایی با اصول اولیه فریمورک های JS مانند Vue یا React.js.
نقش
با هدایت ۲ توسعه‌دهنده ارشد، می‌توانید مهارت‌های توسعه خود را با کار عملی و آموزش تقویت کنید. کاندیدای مناسب مایل است در پروژه‌های مختلف وب، از SMEها گرفته تا مشتریان سازمانی در مقیاس بزرگ، علاوه بر پشتیبانی از وب‌سایت‌های مشتری موجود و وظایف توسعه، درگیر توسعه پیشانی و بک‌اند در پروژه‌های مختلف طراحی وب سایت فروشگاهی در شیراز باشد.

توسعه وب سایت های وردپرس سفارشی با تم های سفارشی ساخته شده.
توسعه، راه اندازی و سفارشی سازی WooCommerce و سیستم های ورود به حساب کاربری و عملکردهای بعدی.
توسعه عملکرد سفارشی خاص مشتری در صورت لزوم. کار با سیستم فروش بلیط برای پشتیبانی فعال از سایت های وردپرس موجود.
کار با تیم فرانت‌اند برای توسعه سایت‌ها با استفاده از WP API به شیوه‌ای بدون هد با Next/Nuxt.js در صورت لزوم.
کار با تیم توسعه دهنده برای پشتیبانی از طیف وسیعی از وظایف توسعه در صورت لزوم.
شما باید بتوانید حداقل 1 روز در هفته در دفتر گیلدفورد حضور داشته باشید، جدای از این، نقش می تواند در صورت نیاز از راه دور باشد.

سلسله مراتب بصری در طراحی سایت شیراز چیست؟

سلسله مراتب بصری اصل چیدمان عناصر به ترتیب ارتباط یا اهمیت آنها در یک صفحه است. یک فرد متوسط ​​8 ثانیه را صرف تماشای هر طرحی می کند تا مشخص کند که آیا مرتبط است یا خیر. این بدان معناست که برای هر صفحه وب – پوستر، مقاله، وب سایت – یک پنجره 8 ثانیه ای (+/-) برای ارائه اطلاعات اصلی به بیننده دارید.

از قرار دادن منو و لوگو گرفته تا مکان یابی دکمه ها و نمادها، همه چیز به گونه ای چیده شده و قالب بندی شده است که دلپذیر، قابل هضم و مطابق با روانشناسی سلسله مراتب بصری باشد.

اگر از یک وب‌سایت بازدید می‌کنید و یافتن آنچه به دنبال آن هستید برایتان مشکل است، احتمالاً وب‌سایت سلسله مراتب بصری واضحی ندارد.

اصول سلسله مراتب  بصری در طراحی سایت شیراز چیست؟

8 اصل سلسله مراتب بصری عبارتند از:

 • تثبیت موقعیت
 • اندازه
 • رنگ
 • تضاد
 • هم ترازی
 • نزدیکی
 • تایپوگرافی

همه ما می خواهیم مشتریان یا کاربران ما در تعامل با محتوا یا محصول ما تجربه مثبتی داشته باشند. این همان چیزی است که طراحان وقتی می گویند “UX” در مورد آن صحبت می کنند – تجربه کاربری. بخشی از ارائه یک تجربه کاربری مثبت این است که اطمینان حاصل شود که محتوا به راحتی یافت می شود و به روشی منطقی ساختار یافته است که از طراحی وب سایت در شیراز قبلی که ممکن است کاربر داشته باشد پیروی کند.

سلسله مراتب بصری و موقعیت
همه انسان ها صرف نظر از فرهنگشان از بالا به پایین می خوانند و اکثریت قریب به اتفاق از چپ به راست می خوانند.

در سال‌های اخیر، ما توانسته‌ایم از اصل خواندن چپ به راست استفاده کنیم و آن را بیشتر توسعه دهیم. معمولاً دو الگو وجود دارد که چشم انسان ممکن است هنگام جذب سریع اطلاعات از آنها پیروی کند، خواه این یک تصویر، وب سایت یا مقاله چاپی باشد.

دو مسیر رایج: یکی به شکل Z و دیگری به شکل F

F – الگو
F (همچنین برای سریع!) الگویی بود که با مطالعه ردیابی چشم NNGroups هنگام مطالعه حرکات چشم صدها کاربر که به صفحات وب نگاه می کردند، رایج شد. الگوی F در هنگام خواندن صفحات متنی به کار می رود (بسیار شبیه این)

خواننده صفحه را با فرمت F یا E اسکن می‌کند: ابتدا در بالای صفحه برای خواندن سرفصل‌ها و سپس پایین سمت چپ صفحه به دنبال سرصفحه‌ها، اعداد یا نقاط کلیدی می‌گردد.

Z – الگو
خواندن الگوی Z روی صفحات یا سایر اسناد مشابه تبلیغات یا پوسترها تمرکز می کند که به موجب آن اطلاعات ممکن است در قالب پاراگراف بلوکی ارائه نشود. با یک الگوی فرمت Z، کاربر ابتدا به صورت افقی در سراسر صفحه که احتمالاً اطلاعات مهم وجود دارد قبل از حرکت اسکن می کند. به صورت مورب در قسمت پایین صفحه.

داشتن این دانش با طراحان و ایجاد یک ترکیب زندگی از مهمترین اطلاعات در گوشه ها و جهت دهی سایر اطلاعات در میان نوارهای بالا و پایین بعدی در طراحی سایت در شیراز می باشد