طراحی وب سایت فروشگاه موبایل

  • طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی موبایل در شیراز

    طراحی سایت اینترنتی فروشگاه موبایل با ووکامرس و وردپرس

طراحی وب سایت فروشگاهی اینترنتی موبایل در شیراز

فروشگاه اینترنتی فروش قطعات موبایل محمدی در شیراز از طریق راه اندازی وب سایت خود توسط تیم طراحی وب سایت لاندا توانسته است فروش قطعات موبایل خود را چندین برابر نماید.

طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی  توسط تیم لاندا یکی از تخصص های ما می باشد شما جهت سفارش یک وب سایت  فروشگاه اینرنتی می توانید با ما در تماس باشید.

طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی در شیراز

چرا به طراحی موبایل برای وب سایت های تجارت الکترونیک اهمیت می دهیم؟
صادقانه بگویم، اگر باید سوال بالا را بپرسید، ممکن است در حدود هفت سال گذشته زیر یک سنگ زندگی کرده باشید. اما، چون روز خوبی را سپری می‌کنم و ت

واقعیت شماره 1: بیش از نیمی از ترافیک اینترنت از دستگاه های تلفن همراه است.

سهم statcounter استفاده از اینترنت دستگاه های تلفن همراه در ژوئن 2021
اگر این دلیل کافی برای شما نیست، توجه داشته باشید که 65 درصد از ترافیک تجارت الکترونیک و 53 درصد از فروش نیز از کاربران تلفن همراه است.

ترافیک تجارت الکترونیک موبایل در مقابل فروش
علاوه بر این، در طول فصل تعطیلات 2018، تقریباً 40٪ از کل خریدهای تجارت الکترونیک از طریق تلفن هوشمند انجام شده است و 80٪ خریداران از تلفن همراه خود برای جستجوی نظرات محصول، مقایسه قیمت ها یا یافتن مکان های فروشگاه جایگزین استفاده می کنند – حتی در داخل یک فروشگاه فیزیکی. فروشگاه. در نهایت، 61 درصد از خریداران می گویند که اگر وب سایتی سازگار با موبایل نباشد، هرگز به آن بازنخواهند گشت.

به طور خلاصه، اگر وب سایت فروشگاه اینترنتی شما در شیزاز شما از نظر طراحی موبایل مناسب نیست، شما بازدیدکنندگان را به سادگی از دست خواهید داد.

چه آیتم هایی در طراحی سایت مشتریان را از تکمیل خرید خود باز می دارد؟

با این حال، خریداران موبایل برای خرید از یک وب سایت دقیقاً چه چیزی را انتظار دارند و برای آن ارزش قائل هستند؟ به هر حال، تبدیل‌های موبایلی تفاوت چندانی با تبدیل‌های روی دسکتاپ ندارند. در واقع آنها بالاترین میزان را در تبلت ها دارند. با این حال، در همان زمان، ارزش کلی سفارش همچنان در دسکتاپ بالاتر است.

نرخ تبدیل بازدید از سایت های فروشگاه اینترنتی در شیراز  بر اساس نوع دستگاه
بنابراین، چه چیزی خریداران تلفن همراه را از تکمیل سفارشات خود باز می دارد؟

شکاف تجاری که چرا مصرف کنندگان در موبایل تبدیل نمی کنند
همانطور که می‌بینید نگرانی‌های امنیتی، ناتوانی در مشاهده جزئیات محصول و مشکلات ناوبری، مقایسه محصولات و وارد کردن جزئیات نگرانی‌های اصلی هستند.

همه صخره نشینان گرفتار؟ جالب است، سپس اجازه می‌دهید در مورد اینکه چگونه می‌توانید طراحی وب‌سایت موبایل تجارت الکترونیک خود را از پارک خارج کنید، صحبت کنیم.

1. مبانی را پوشش دهید
اولین قدم این است که مطمئن شوید سایت شما به طور کلی موبایل فرندلی است. ما در این وب سایت مقالات زیادی برای کمک به شما در دستیابی به آن داریم:

در اینجا آنچه برای ایجاد یک وب سایت وردپرسی برای موبایل مناسب است، آورده شده است
فهرست اول گوگل موبایل و معنای آن برای سایت وردپرس شما
همه آنچه باید در مورد طراحی ریسپانسیو برای وردپرس بدانید
چگونه سرعت وب سایت خود را تست کنید (معیارها، ابزارها، نکات بهینه سازی)
14 روش برای افزایش سرعت وردپرس و کاهش زمان بارگذاری صفحه
علاوه بر این، ممکن است بخواهید به مقاله ما در مورد حیاتی وب اصلی نگاه کنید.

عواملی که قطعا باید از آنها مراقبت کنید طراحی پاسخگو، زمان بارگذاری سریع و استفاده از HTTPS است. بازدیدکنندگان نباید مطلقاً مجبور به انجام حرکت و زوم (مگر اینکه برای دیدن جزئیات روی تصویر محصول زوم کنند). آنها همچنین می خواهند سایت شما را به سرعت ببینند و نگران ایمن بودن اطلاعات کارت اعتباری خود در هنگام خرید با تلفن همراه خود نباشند.

2. عناصر مهم را در موقعیت ها و اندازه های مناسب قرار دهید
بعد، بیایید در مورد قابلیت استفاده صحبت کنیم. ممکن است تعجب آور باشد، اما بیشتر مردم از انگشت شست خود برای حرکت در صفحه نمایش گوشی های هوشمند خود استفاده می کنند. این واقعیت باعث می شود که برخی از قسمت های صفحه نمایش در دسترس تر از سایرین باشد.

مناطق استفاده از انگشت شست در تلفن های همراه
بنابراین، ایده خوبی است که کنترل‌های ضروری را که کاربران اغلب با آن‌ها تعامل دارند، در قسمت‌هایی که به راحتی می‌توانند به آنها دسترسی پیدا کنند، قرار دهید. این می تواند یک منو، دعوت به اقدام یا دکمه های مهم باشد. توییتر این کار را به خوبی انجام می دهد.

کنترل های دوستدار انگشت شست به عنوان مثال توییتر
با این حال، فقط فکر کردن به دست شست مهم نیست، بلکه باید اندازه ها را نیز در نظر بگیرید. انگشت شست معمولاً ضخیم‌تر از انگشتان دیگر است (می‌دانم، شما امروز در اینجا چیزهای زیادی یاد می‌گیرید) و انگشتان به طور کلی قطعاً بزرگ‌تر از نشانگر ماوس هستند. این باعث می‌شود که کاربران تلفن همراه روی عناصر کلیک یا ضربه بزنند.

احتمالاً خودتان در موقعیتی بوده اید که به دلیل کوچک بودن یک پیوند، دکمه یا عنصر دیگر را از دست داده اید. آزاردهنده است، اینطور نیست؟ دیگران نیز چنین فکر می کنند.

به همین دلیل، مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی بزرگ هستند. به عنوان مثال، اپل اندازه دکمه حداقل 44x44px یا همان اندازه را برای نمایشگرهای شبکیه توصیه می کند.

3. مقدار اسکرول لازم را به حداقل برسانید
چیز دیگری که در دستگاه های تلفن همراه متفاوت است این است که کاربران تلفن همراه به جای کلیک کردن/ ضربه زدن به اسکرول عادت دارند. بنابراین، بهتر است اطلاعاتی را در یک صفحه طولانی‌تر ارائه دهید تا آن‌ها بتوانند به پایین صفحه پیمایش کنند تا اینکه چندین صفحه را برای رسیدن به آنچه می‌خواهند مرور کنند.

با این حال، فقط به این دلیل که پیمایش طبیعی‌تر است، به این معنی نیست که آن‌ها آن را دوست دارند و می‌خواهند تا حد امکان آن را انجام دهند. در واقع، بیشتر آنها از ابتدای صفحه عبور نمی کنند.

81 درصد از زمان مشاهده در سه صفحه اول اطلاعات صرف می شود.

گروه تیم طراحی وبسایت لاندا در شیراز
به همین دلیل، باید تلاش کنید تا میزان اسکرول را به حداقل برسانید و مهم ترین بخش های صفحه خود را نزدیک به بالا نگه دارید. در اینجا چند ایده برای آن وجود دارد: