نصب ویندوز برروی لپ تاپ در شیراز

خیلی وقت های پیش میاد ما بدون اینکه مقصر باشیم ویندوز سیستم دچار ایراد می شه. اونوقت هست که دنبال کلی دلیل و منطق می گردیم برای اینکه بدونیم برای چی این ویندوز لعنتی 😁 خراب شده است.

راه حل تعویض ویندوز در شیراز

خب حالا جای نگرانی نیست ایرادات احتمالی برای نصب ویندوز در شیراز  همیشه از زمانی که ویندوزهای xp و سال های بعد ویندوز 7 و ویستا و ویندوز 10 بود پیش میامد اما در ویندوزهای جدید مثل ویندوز 11 و ویندوز 10 آنچنان ایرادی پیش نمیاد که فایل های سیستمی و فایل های شخصی شما دچار آسیب شود.

خدمات تعمیر کامپیوتر در شیراز

چقدر به چقدر ویندوز لپ تاپ و یا ویندوز سیستم شخصی خود را تعویض کنیم؟

مثل خیلی از چیزهای دیگر تغییر ویندوز تاریخ خاصی ندارد بلکه ممکن است حتی شما سالیان سال و حتی ماه ها احساس نیاز به تغییر ویندوز نداشته باشید.

 

آیا با تغییر ویندوز تنظیمات شبکه ما بهم می ریزد؟

خیلی ها همیشه نگرانی های زیادی دارند که بعد از نصب ویندوز در شیراز  ممکن است فایل هایشان از بین رود خب باید برای این کار فایل های مربوط به Desktop و my document و پوشه دانلودهای خود را کپی پشتیبان تهیه کنید این کار با روش های کپی و نرم افزارهای بک آپ و پشتیبان گیری بسیار ساده هستند.

برخی از اوقات نیز پش میاد شما بعد از نصب ویندوز نرم افزارهای حسابداری و یا شرکتی خود را نمی توانید استقاده کنید بخاطر وجود قفل سخت افزاری در نصب نرم افزار این مشکل به وجود می آید. از همین رو پس از این تغییرات عمده نرم افزاری می توانید از طریق تماس با یک پشتیبان شبکه در شیراز این اقدامات را تسهیل ببخشید.

تعمیر یا تغییر ویندوز کدام بهتر است؟

خب تا اینجا متوجه شدیم که نصب ویندوز اوریجنال بر روی لپ تاپ و سیستم های شخصی چقدر هزینه دارد. اما خب ما می توانیم با نصب ویندوزهای اورجینال کرک شده تمامی هزینه های نصب و تعمیر ویندوز در شیراز را برای شما کمتر کنیم.

یکی از برترین نصب کننده نرم افزار و ویندوز در شیراز بنا به نظرسنجی مشتریان شرکت لاندا می باشد. این شرکت با نصب ویندوزهای اورجینال از شرکت ماکروسافت یکی از بهترین های نرم افزار می باشد.


  • خدمات نصب ویندوز در شیراز
    رفع عیب و نصب مجدد ویندوز به همراه بازیابی تمامی فایل های شما
  • نصب نرم افزارهای عمومی در شیراز
    نرم افزارهای عمومی شامل آفیس و پخش کننده ویدیو و موسیقی می باشد که ما بنا به درخواست مشتری با هزینه بسیار پایین بعد از  نصب ویندوز در شیراز برای شما انجام می دهیم

خدمات نصب و تعمیر ویندوز در شیراز شامل چه مواردی می باشد؟

ما پس از نصب و راه اندازی سیستم شما با آخرین نسخه محصول ماکروسافت تمامی نرم افزارهای عمومی شامل آفیس و دانلود منیجر را برای شما نصب خواهیم کرد. نرم افزارهای تخصصی برای نصب شامل AutoCAD و فتوشاپ یا حتی نرم افزارهای مربوط به گرافیک و معماری نیز نصب و راه اندازی خواهد شد.

هزینه های مربوط به نصب نرم افزارهای جانبی از شما گرفته نخواهد  شد.  شما می توانید با تماس به تیم سخت افزار و نرم افزار لاندا تمامی این مسایل را انجام دهید.

ما در نصب ویندوز در شیراز حرفه ای هستیم