نصب میکروتیک در شیراز

یکی از ویژگی های نصب روتر میکروتیک در شیراز به این صورت می باشد که شما با داشتن یک دستگاه روتر میکیروتیک با هزینه بسیار کم می توانید مدیریت شبکه را در شرکت یا سازمان خصوصی خود انجام دهید.

از مزیت های ویژه روتر میکروتیک در شیراز به این صورت می باشد که شما می توانید با تماس به یکی از پشتیبان های میکروتیک در شیراز تمامی راه حل های موجود و مربوط به شبکه خود را حل نمایید.

هزینه نصب میکروتیک در شیراز به چه صورت است؟

هزینه نصب و راه اندازی میکروتیک در شیراز بنا به تعرفه سازمان امور صنفی رایانه ای در شیراز تعیین می شود. این اتحادیه یا صنف با نظارت بر روی نصب و راه اندازی شبکه و میکروتیک می تواند خدمات به سزایی برای شما به ارمغان آورد.

از دیگر هزینه های نصب و راه اندازی میکروتیک در شیراز می تواند به داشتن یک محیط خنک و بدون آلودگی برای ایجاد این روتر دانست.

متخصص نصب میکروتیک در شیراز چه کسانی هستند؟

متخصص نصب و راه اندازی شبکه در شیراز نیز می تواند در این زمینه به شما خدمت رسانی نمایند. اما هر متخصص شبکه ای الزاما به این صورت نمی باشد که در زمینه میکروتیک نیز تخصص لازم را داشته باشد زیرا در دنیای فناوری ما روترهای دیگری را داریم مثلا روترهای سیسکو یا روترها و فایروال های فورتیگیت. تیم لاندا توانایی و تخصص راه اندازی هر فایروال یا روتری را در شیراز می تواند انجام دهد. کافی است شما با تیم ما تماس بگیرید و درخواست مشاوره و پشتیبانی روتر میکروتیک را با هزینه بسیار پایین در شیراز توسط تیم ما قابل انجام می باشد.

جایکزین روترهای میکروتیک در شیراز چه روتر یا فایروال هایی می باشند؟

MikroTik RouterOS میکروتیک به عنوان “محصول اصلی MikroTik یک سیستم عامل مبتنی بر لینوکس است که با نام روتر میکروتیک  MikroTik RouterOS شناخته می شود” و یک فایروال در رده امنیت و حریم خصوصی است. بیش از 10 جایگزین برای MikroTik RouterOS برای پلتفرم های مختلف، از جمله لینوکس، راه حل های Self-Hosted، Mac، Windows و BSD وجود دارد. اکثر جایگزین ها فایروال ها و خدمات VPN هستند.

بهترین جایگزین DD-WRT است که هم رایگان و هم منبع باز است. سایر برنامه های عالی مانند MikroTik RouterOS عبارتند از OpenWrt (رایگان، منبع باز)، pfSense (رایگان، منبع باز)، OPNsense (رایگان، منبع باز) و VyOS (پرداخت، منبع باز).

در لیست زیز جایگزین های میکروتیک که در سایت G2 بنا به نظر کاربران درج شده است. همچنین امتیاز آن ها براساس راه حل های سهولتی درنظر گرفته شده است.

جایگزین های روتر سیسکو چه دستگاه هایی می باشد؟
روترهای سیسکو
امتیاز 4.7 از 5
امنیت و خدمات قوی را برای شرکت ها، ارائه دهندگان خدمات و شبکه های صنعتی بیاورید.
دسته های مشترک با MikroTik:
روترهای صنعتی

روترهای هواوی
امتیاز 4.9 از 5
روترهایی با ظرفیت زیاد، قابلیت اطمینان بالا، O&M آسان و مصرف انرژی کم به شرکت‌ها در صنایع مختلف کمک می‌کنند تا به سرعت به تحول دیجیتال دست یابند.
دسته های مشترک با MikroTik:
روترهای صنعتی

روترهای  Mist
Mist پیشتاز همگرایی Wi-Fi، بلوتوث LE و IoT با نقاط دسترسی ما در سطح سازمانی است.
دسته های مشترک با MikroTik:
روترهای صنعتی

آموزش های میکروتیک به چه صورت می باشد؟
جلسات آموزشی MikroTik توسط مراکز آموزشی MikroTik در مکان های مختلف شیراز توسط متخصصان تیم ما سازماندهی و ارائه می شود. مهندسان  نصب و راه اندازی شبکه، یکپارچه سازان و مدیرانی که می خواهند در مورد مسیریابی و مدیریت شبکه های سیمی و بی سیم با استفاده از MikroTik RouterOS بیاموزند، شرکت می کنند و با تماس با تیم نصب و راه اندازی شبکه لاندا می توانید دوره های آموزشی میکروتیک را فرا بگیرید.