طراحی سایت دو زبانه در شیراز

طراحی سایت برای شرکت های معتبری که فروش و صادرات به دیگر کشورهای جهان دارند باید به این صورت باشد که حتما وب سایت خود را دو زبانه طراحی کنند.

با استفاده از طراحی سایت وردپرس در شیراز  می توانید وب سایت های ارزان قیمت را برای کسب و کار خود راه اندازی کنید.

طراحی سایت وردپرسی در شیراز توسط متخصصان وردپرس در شیراز انجام می شود.

بهینه سازی وب سایت های وردپرسی در شیراز یکی دیگر از خدمات ما می باشد که سالیان سال می باشد ما در شیراز آن را به بهترین شکل و با جدیدترین تکنولوژی های مربوط به وردپرس انجام می هیم.

خب هر وقت صبحت طراحی و پشتیبانی وب سایت وردپرسی می شود ما بدون اینکه بدانیم تفاوت طراحی سایت با کد نویسی و با وردپرس چقدر متفاوت است .

برای اینکه مشتریان ما وب سایت وردپرسی را تمایل داشته باشند ما به صورت دو زبانه وب سایت را طراحی می کنیم

طراحی دو زبانه سایت وردپرسی یک تخصص می باشد که ما می توانیم به بهترین نحو آن را انجام دهیم.

طراحی وب سایت شیراز

طراحی وب سایت شیراز

1. از الگوهای جهانی برای برندسازی طراحی وب سایت دو زبانه در شیراز استفاده کنید

هنگامی که شخصی وارد سایت چند زبانه شما می شود، شما می خواهید که او تجربه کاربری ثابتی داشته باشد، صرف نظر از اینکه در کدام نسخه زبان سایت شما قرار می گیرد. این بدان معنی است که بازدیدکنندگان شیراز که از سایت انگلیسی شما بازدید می کنند باید همان برند و طراحی نسخه شیرازی را ببینند.

نمی‌توانید از دیدن نسخه‌های مختلف سایت چند زبانه‌تان توسط بازدیدکنندگان دو زبانه یا چند زبانه جلوگیری کنید، اما می‌توانید مطمئن شوید که وقتی از زبان پیش‌فرض جابجا می‌شوند، همان برند، طرح‌بندی و عناصر طراحی وب را مشاهده می‌کنند.

اگر از یک سیستم مدیریت محتوا، مانند وردپرس، با جوملا استفاده می کنید، ایجاد یک وب سایت چند زبانه سازگار آسان است. طراحی وردپرس در شیراز به طور یکپارچه با موضوع سازنده وب سایت شما ادغام می شود و به طور خودکار محتوای شما را ترجمه می کند. همچنین با تمام بخش‌های مهم دیگر عملکرد سایت شما، مانند افزونه‌های تجارت الکترونیک، ادغام می‌شود – به این معنی که دلیلی برای داشتن تم یا طرح‌های مختلف برای زبان‌های مختلفی که به وب‌سایت چند زبانه خود اضافه می‌کنید وجود ندارد.

در طراحی سایت در شیراز ما به بازدیدکنندگان امکان میدهیم زبان دلخواه خود را انتخاب کنند

شاید شما به این مساله فکر می کنید که اجازه دادن به کاربران برای انتخاب زبان مورد نظرشان کار بیهوده ای است، اما بسیاری از طراحی سایت های چند زبانه در واقع انتخاب یک زبان را واقعا دشوار می کنند. درعوض، کاربران را مجبور می‌کنند تا مناطق را تغییر دهند.

برخی از سایت های برند حتی وب سایت ادوبی من مشاهده کردم در طراحی خود این قضیه را رعایت نکردند مثلا دکمه تغییر زبان را در جای مناسبی از صفحه قرار ندارد. اما ما در طراحی سایت دو زبانه خود تمامی این موارد را اصولی رعایت می کنیم.

خدمات کلیدی طراحی وب سایت شیراز چند زبانه ما

ما به عنوان یک شرکت توسعه وب چندزبانه، ما به سازمان‌ها و شرکت‌ها کمک می‌ کنیم تا پتانسیل تبدیل شدن به بازیگران بین‌المللی را درک کنند و از طریق خدمات متنوع طراحی وب‌سایت چندزبانه خود در شیراز ، به آنها کمک کنیم تا در بازار اینترنتی سرمایه‌گذاری کنند. تیم دریایی ما متشکل از کارشناسانی است که در زبان هایی مانند جاوا اسکریپت، پی اچ پی، HTML، XML و غیره با تجربه هستند، طراحان خلاق و متخصصانی که در توسعه وب سایت ها به زبان های مختلف مهارت دارند.

  • توسعه و طراحی وب سایت چند زبانه
  • طراحی وب با عناصر گرافیکی دستگیر کننده
  • خدمات تولید محتوا
  • ارتقای سایت در موتورهای جستجو.

 

مزایای طراحی وب چند زبانه در شیراز

ترجمه فوری صفحات وب به زبان دلخواه در شیراز
نمایش متن با توجه به موقعیت جغرافیایی کاربر
بدون تغییر در ساختار پویا وب سایت
افزایش ترافیک وب
تجربه کاربری پیشرفته
می‌توانید به مطالعات موردی و پروژه‌های ما نگاهی دقیق‌تر بیندازید تا درباره اجرای راه‌حل‌های چند زبانه ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

اگر قصد دارید یک وب سایت چند زبانه ایجاد کنید، به زودی با ما تماس بگیرید و کارشناسان ما در انجام این کار چالش برانگیز به شما کمک خواهند کرد!

 

 

چرا به طراحی وب سایت چند زبانه در شیراز نیاز دارید؟

ما معمولاً انتظار داریم که یک سایت به زبان انگلیسی توسعه یابد، اما زمانی که شخصی به اطلاعات علاقه مند است و حتی یک کلمه را به زبان انگلیسی نمی داند، احتمالاً انتظار دارد که ترجمه ای از صفحه را به زبان مادری بیابد. اگر سایت شما از چند زبان پشتیبانی نمی کند، فرصت تجاری را از دست می دهید.

از آنجایی که به شما امکان می دهد اطلاعات وب سایت خود را بر اساس موقعیت جغرافیایی کاربر نمایش دهید، دید بیشتری به دست می آورید. از تبلیغ محصولات شما تا ارائه خدمات از طریق راه حل های ما، ما می توانیم به رشد و جهانی شدن شما کمک کنیم.