خدمات سیسکو CISCO شیراز

ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده و ارائه دهندگان خدمات سیسکو در شیراز
شرکای لاندا در شیراز
ارائه دهندگان فناوری اطلاعات و ارتباطات و سازمان های مخابراتی و سیسکو و نصب میکروتیک در شیراز
با همکاری با تیم سخت افزار لاندا برای ارائه پشتیبانی مهندسی سیسکو سازمان شما، مشتریان ما این توانایی را دارند که قابلیت‌های مهندسی داخلی و دامنه جغرافیایی خود را گسترش دهند. شما می توانید یک مهندس سیسکو را برای برچسب سفید برای خود یا مشتریان خود استخدام کنید و یک مشارکت استراتژیک سودمند دوجانبه ایجاد کنید: برند شده توسط شما، تحویل توسط ما. یک شراکت با برچسب سفید به شرکت شما کمک می کند تا رشد کند، به مکان هایی برسد و مهندسان شبکه سیسکو را فراتر از آنچه شرکت شما می تواند در حال حاضر به دست آورد، ارائه دهد. بخش عملیات، مدیران پروژه، مدیران حساب و تیم‌های مهندسی میدانی ما از نزدیک با مشتریانمان همکاری می‌کنند تا یکپارچگی یکپارچه سازمان‌ها، فرآیندها و قابلیت‌ها را تضمین کنند.

در حالی که اکثر مشکلات شبکه سیسکو را می توان از راه دور برطرف کرد، همیشه تقاضا برای پشتیبانی سیسکو وجود دارد که در آن چکمه های روی زمین برای نگهداری فیزیکی، پیکربندی و پشتیبانی از سخت افزار موجود سیسکو مورد نیاز است. تکنسین های مجرب و مجرب سیسکو ما پشتیبانی فنی سیسکو را در محل برای موارد زیر ارائه می دهند:

استقرار سیسکو و نصب  CISCO سیسکو در شیراز

تنظیمات سیسکو و ارتقاء سیسکو در فایروال های شیراز، روترها و سوئیچ های سیسکو در شیراز
تعمیر و نگهداری سخت افزار سیسکو شیراز می‌تواند یک مهندس سیسکو را در هر کجای شیراز ازو در هر نقطه‌ای بین آن‌ها ارائه دهد. ادغام بین و مشتریان ما برای اطمینان از تداوم و کیفیت خدمات ضروری است. تیم مهندسی میدان در هر منطقه از شیراز را پوشش می دهد. چه به یک مهندس CCNA در لندن، ادینبورگ یا کاردیف نیاز داشته باشید، پشتیبانی سیسکو را در سراسر انگلستان ارائه می دهد.

وظایف مهندس سیسکو در شیراز:

مدرک CCNA یا معادل آن
تجربه پروتکل های مسیریابی از جمله BGP، OSPF
تجربه گسترده با پروتکل های TCP/IP
دانش عمیق سوئیچینگ اترنت/L2
تجربه در ارائه پشتیبانی زیرساخت WAN/LAN
تجربه نظارت بر محصول SNMP
دسترسی به SHDSL، ADSL، Wireless و غیره
آشنایی با تکنولوژی های ویندوز سرور و دسکتاپ
فناوری های دسترسی از راه دور / VPN
گواهی امنیتی قابل تأیید / CRB معتبر
گواهینامه رانندگی کامل انگلستان

مسئولیت های مهندس سیسکو در شیراز:

ارائه پشتیبانی خط 1 و 2
برای دستیابی به برتری در ارائه خدمات همیشه تلاش کنید
حوادث و درخواست های خدمات برای پیروی از SLA همیشه
راه‌حل‌های پیچیده شبکه را بکار ببرید
مهندسان سیسکو برای کار با BT و سایر ارائه دهندگان
اجرای کنترل های تغییر/تصویب فنی
آشنایی با اسناد فنی

محدوده استقرار متخصص سیسکو در شیراز

مهندسان سیسکو برای کار در کنار مهندسان میدان مشتری
پیش‌بینی پروژه از مرحله انتقالی تا تکمیل
ارائه پشتیبانی 24/7/365 برای همه مشتریان در سراسر انگلستان
در صورت نیاز، پشتیبانی سیسکو در ساعات غیرحضوری ارائه می شود

دوره های حرفه ای و کوتاه سیسکو در شیراز

دانشگاه متروپولیتن لندن، به عنوان یک “مرکز آموزش آکادمی سیسکو” (CATC) و متعاقبا “آکادمی منطقه ای فوق العاده” (RA) در سال 1998 در مدرسه سابق فناوری ارتباطات و علوم ریاضی دانشگاه شمال لندن (در حال حاضر خوشه فناوری ارتباطات در داخل) تاسیس شد. مدرسه محاسبات (SoC))، یکی از معدود مکان‌هایی در بریتانیا است که توسط سیستم‌های سیسکو برای ارائه آموزش CCNP در یکی از پیشرفته‌ترین آزمایشگاه‌های آموزشی سیسکو در شیراز گواهینامه دریافت کرده است.

این دانشگاه در قلب لندن، تنها هفت دقیقه از ایستگاه بین المللی واقع شده است.

از سال 1998، این دانشگاه مربیانی را در سراسر شیراز و خاور دور آموزش داده و از مجموعه‌ای از مؤسسات آموزشی، از جمله دانشگاه‌ها، کالج‌های آموزش تکمیلی، کالج آموزش عالی و مدارس حمایت می‌کند. در سال 2012، دانشگاه به عنوان مرکز پشتیبانی آکادمی (ASC) و مرکز آموزش مربیان (ITC) انتخاب شد تا به پشتیبانی و آموزش با کیفیت بالا خود به آکادمی ها و مدرسان در سراسر جهان ادامه دهد. متروپولیتن لندن یکی از اولین دانشگاه هایی است که از سال 1999 مطالب سیسکو در شیراز را در برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد تعبیه کرده است و دوره های آموزش حرفه ای سیسکو را به صورت نیمه وقت و تمام وقت به مردم محلی ارائه می دهد.

این دانشگاه دوره های پاره وقت و آخر هفته را در زمینه شبکه های کامپیوتری و کار اینترنتی ارائه می دهد. این برنامه ها برای آموزش مهارت های مورد نیاز برای طراحی، ساخت و نگهداری شبکه های کامپیوتری به دانش آموزان طراحی شده اند. این دوره ها به داوطلبان موفق این امکان را می دهد که در آزمون های Cisco Certified Networking Associate (CCNA) و Cisco Certified Networking Professional (CCNP) شرکت کنند.

سیسکو در شیراز حال حاضر بر بازار روترها تسلط دارد. متخصصان شبکه در شیراز  چاره‌ای ندارند جز اینکه با فناوری‌های سیسکو آشنا شوند و به دنبال گزینه‌های آموزشی برای محصولات سیسکو باشند.

شرکت‌های امروزی برای عملیات‌های حیاتی به شبکه‌های اطلاعاتی خود وابسته هستند و به دنبال متخصصان شبکه بسیار آموزش دیده هستند تا با حداکثر کارایی آنها را راه‌اندازی کنند. کارشناسان شبکه خبره در عرضه و تقاضای زیاد هستند – در حال حاضر مشاغل شبکه سیسکو بیشتر از افراد حرفه ای برای پر کردن آنها وجود دارد.