پشتیبانی سیسکو در شیراز

اگر شما نیاز به یک مهندس شبکه و سخت افزار در شیراز می باشد، به وب سایت مناسبی هدایت شده اید. همانطور که می دانید سیسکو در شیراز توسط تیم لاندا کاملا پشتیبانی می شود. این امر مستلزم همکاری نزدیک با اعضای تیم فعلی سخت افزار و شبکه در شیراز ما در همه مکان‌های اداری ما در سرتاسر جهان – همراه با همکارانی از گروه‌های عملیات فناوری اطلاعات، امنیت سایبری و شبکه‌های ما – برای اجرا، نگهداری و پشتیبانی از محصولات و خدمات سیسکو ما است.

در این نقش، شما مسئول نظارت، عیب یابی و پشتیبانی از زیرساخت جهانی سیسکو در شیراز ما خواهید بود. شما باید مشتاق حل مشکلات پیچیده و حمایت از کاربران باشید. برای انجام این کار به خوبی، باید با سایر تیم های داخلی همکاری کنید و از آخرین فناوری و پیشرفت ها در فضای ارتباطات یکپارچه آگاهی داشته باشید.

مهندسان عملیات UC ما در انجام چند وظیفه‌ای، نظارت بر آلارم‌های تولید شده توسط سیستم‌های صوتی و تصویری ما، و انجام کارهای مرتبط با پروژه متخصص هستند، و همگی در عین حال به عنوان یک نقطه تشدید برای کاربران و سایر گروه‌های فناوری عمل می‌کنند. ما با گروه‌های فناوری مختلف ارتباط برقرار می‌کنیم تا برنامه‌ریزی ظرفیت، توسعه استانداردها و بهترین شیوه‌ها، و بهبود اسناد در سراسر زیرساخت جهانی UC را ارائه دهیم.

کارشناس شبکه کامپیوتری در شیراز

مشاوران سیسکو در شیراز

در سرتاسر شیراز ، شرکت‌های متوسط ​​تا بزرگی وجود دارند که به محصولات شبکه پیچیده و راه‌حل‌های پیشروان صنعت سیسکو وابسته هستند. از ابتدایی‌ترین روترها و سوئیچ‌ها گرفته تا پیشرفته‌ترین سرورها و راه‌حل‌های امنیتی برای مقاصد سازمانی، این مؤلفه‌ها همگی نقش‌های حیاتی در ایجاد زیرساخت شبکه شما ایمن، سریع و قابل اعتماد دارند.

برای کمک به شما در استفاده حداکثری از چنین دستگاه هایی، Proxar IT Consulting می تواند بالاترین استانداردهای مشاوره سیسکو را در شیراز ارائه دهد. با داشتن یکی از دفاتر ما که در مرکز شهر مستقر است، ما در موقعیت مناسبی قرار داریم تا بتوانیم تخصصی ترین نیازهای مشاغل اطراف را ارائه دهیم.

وضعیت Cisco Certified ما به این معنی است که شما می توانید به محصولات Cisco که ما عرضه می کنیم و همچنین مشاوره گسترده تر Cisco در شیراز که توسط مهندسان واجد شرایط ما ارائه می شود اعتماد واقعی داشته باشید. هر کاری که باید در شبکه شما انجام شود، ما اطمینان می‌دهیم که در بهترین حالت ممکن قرار می‌گیرد، همچنین با ایجاد هرگونه تغییر، اختلال در کسب‌وکار را به حداقل می‌رسانیم.

شبکه سیسکو شیراز خود را عیب یابی یا ارتقا دهید

شرکت‌ها اغلب برای اولین بار در رابطه با مشاوره سیسکو در شیراز با ما تماس می‌گیرند، زیرا در سیستم خود با مشکلاتی مواجه می‌شوند که اغلب به پشتیبانی اضطراری و بدون ساعت نیاز دارند. مطمئناً، ما توانایی بالایی در حل مشکلات شبکه مشتریان در کوتاه‌مدت داریم و مشاوران ما می‌توانند به سرعت اطلاعات را جمع‌آوری کرده و علت اصلی یک مشکل فنی را شناسایی کنند. سپس می توان آن را با حداقل سر و صدا رفع کرد.

با این حال، مهندسان ما همچنین به اطمینان از قابلیت اطمینان طولانی‌مدت، عملکرد و عملکرد زیرساخت شما اهمیت می‌دهند و به همین منظور می‌توانند به‌روزرسانی‌هایی را که به طور اجتناب‌ناپذیری هر از گاهی مورد نیاز است، مشاوره، طراحی و انجام دهند. طیف وسیعی از شرایط وجود دارد که در آن شرکت شما ممکن است تمایل به ارتقا یا جایگزینی شبکه داشته باشد، اما هر چه که شما هستید، مشاوران فناوری اطلاعات ما می‌توانند از اجرای سریع تغییرات صحیح اطمینان حاصل کنند، به گونه‌ای که کمترین اختلال ممکن را در روز شما ایجاد کند.

پیکربندی روتر و فایروال سیکسو در شیراز

شبکه شما تا حد زیادی به پیکربندی مناسب روترها و فایروال شما بستگی دارد. هر دو عنصر اساسی هستند – روترهای شما به دلیل نقشی که در هر شکلی از ارتباط در شبکه ها دارند و فایروال ها، زیرا اولین خط دفاعی ضروری برای کسب و کار شما در برابر جدیدترین تهدیدات مبتنی بر شبکه را فراهم می کنند.

اگر می‌خواهید بیشترین ارزش را از هر یک از این حوزه‌ها استخراج کنید، باید با کارشناسان مجرب مانند متخصصان خود در مشاوره سیسکو در شیراز  تماس بگیرید. به مهندسان ما اجازه دهید تا روتر و فایروال شما را به‌طور مناسب پیکربندی کنند تا در انجام وظایف مربوطه به‌طور بهینه عمل کنند.

ما همچنین شرکتی هستیم که می‌توانیم برای افزایش سطح شبکه کسب‌وکار خود از آن کمک بگیریم تا بتواند سطوح بالاتری از ترافیک را مدیریت کند، در حالی که به طور همزمان تضمین نمی‌کنیم که سطح دسترسی بالا فعلی شما به خطر بیفتد. تکنیک‌های متعادل‌سازی بار و در دسترس بودن بالا که به خوبی توسعه‌یافته، آزمایش‌شده و آزمایش‌شده مشاوران ما این امکان را فراهم می‌کنند، با پیکربندی‌های سفارشی حتی می‌توان آن‌ها را توسعه داد تا با تعویض قطعات حیاتی یا ارتقای نرم‌افزار، شبکه شما همچنان فعال و کار کند.

مطمئن ترین مشاوره سیسکو در شیراز، 24/7

ما در اینجا در تیم سخت افزار و شبکه لاندا  می دانیم که زیرساخت شبکه شما می تواند خارج از ساعات کاری عادی با مشکلاتی مواجه شود و وقتی این اتفاق بیفتد، می تواند کل تجارت شما را به خطر بیندازد. به همین دلیل است که احتمالاً از شنیدن اینکه مشاوره سیسکو ما در شیراز در هر ساعت از شبانه روز در دسترس است، خوشحال خواهید شد. ما می‌توانیم پشتیبانی و مدیریت گسترده‌ای را برای شبکه سیسکو شما ارائه دهیم، و حتی هر ویژگی پیشرفته‌ای را که ممکن است نیاز داشته باشید، توسعه و پیاده‌سازی کنیم، مانند مدیریت مرز با BGP یا شبکه‌های سیسکو لایه‌ای با VRF.

چنین خدمات همه جانبه ای به ما کمک می کند تا بسیاری از شرکت ها را به اولین انتخاب برای مشاوره سیسکو در شیراز تبدیل کنیم – و به همین راحتی می توانیم. مال شما باشیم.

پشتیبانی از شبکه سیسکو شیراز  4/7

به عنوان تامین کنندگان معتبر سیسکو در شیراز ، ما می توانیم سطوح عملکرد استثنایی را که روترها، سوئیچ ها و فایروال های شرکت ارائه می دهند تضمین کنیم. با این وجود، برخی از کسب‌وکارها به شبکه‌ای نیاز دارند که به طور واقعی در 24 ساعت شبانه‌روز، 7 روز هفته کار می‌کند و نگهداری می‌شود… و اگر این مورد برای شرکت خودتان باشد، ناگزیر از پشتیبانی و خدمات مشاوره سیسکو برای مناسب بودن قدردانی خواهید کرد. مانند پشتیبانی 24/7 شبکه سیسکو خودمان در اینجا در Proxar.

در هر روز و در هر زمانی از روز، می‌توانید تیم پشتیبانی شبکه سیسکو شیراز  ما را به صورت 24 ساعته در اختیار داشته باشید که نظارت شبکه را برای تجهیزات سیسکو شما ارائه می‌کند، علاوه بر نظارت بر خدمات شخص ثالث – مانند پیوندهای ISP و خدمات مخابراتی – که مورد نیاز است. توسط شبکه شما در صورت نیاز به پاسخ اضطراری، حتی بدون ساعات کاری، ما می‌توانیم فوراً از مهندسان واجد شرایط و دارای گواهی سیسکو برای رفع مشکل شما استفاده کنیم.

خدمات پشتیبانی سیسکو در شیراز

ما مفتخریم که یک تیم حرفه ای و کوشا متشکل از کارکنان پشتیبانی شبکه سیسکو شیراز 24 ساعته و 7 روز هفته در اختیار شما قرار می دهیم. مهندسان ما در طول روز و شب سخت کار می‌کنند تا حوادث یا ناهنجاری‌هایی را که در شبکه شما رخ می‌دهند شناسایی کنند، در این فرآیند پاسخی سریع ارائه می‌کنند که از تشدید آن‌ها جلوگیری می‌کند و در نتیجه اغلب بر کسب‌وکار شما تأثیر نمی‌گذارد. ما قابلیت پشتیبانی 24/7 Cisco خود را در قلب کاری که انجام می دهیم قرار می دهیم.

نظارت بر شبکه

اگر بخواهیم پشتیبانی همه جانبه مورد نیاز شما را ارائه دهیم، استاندارد بالای نظارت و اندازه گیری شبکه برای شرکتی مانند خودمان بسیار حیاتی است. به همین دلیل است که ما نه تنها سخت کار می‌کنیم تا شبکه‌های سیسکوی مشتریان خود را برای هرگونه نقص و ناهنجاری که ممکن است رخ دهد، کاملاً نظارت کنیم، بلکه چنین شبکه‌هایی را برای معیارهای مهم اندازه‌گیری و نمودار می‌کنیم، که نمونه‌هایی از آن‌ها در داخل بسته‌های حذف شده، تأخیر و پهنای باند مصرف‌شده (و در دسترس) هستند. .

متخصصان نظارت بر شبکه ما آنقدر داده‌های مرتبط را جمع‌آوری می‌کنند که ما می‌توانیم با سرعتی که مانع از تأثیرگذاری آنها بر خدمات شما شود، غیرعادی‌ترین رویدادها را به‌راحتی پیش‌بینی کرده و با آن‌ها مقابله کنیم. ذخیره سازی و نموداری داده های ما همچنین از فعالیت هایی مانند برنامه ریزی ظرفیت، تحقیقات ناهنجاری و تحقیقات امنیتی پشتیبانی می کند. ما می توانیم نظارت بر شبکه خود را در قالب یک سرویس بی سیم ارائه کنیم که می تواند به سرعت در شبکه های موجود ادغام شود، معمولاً بدون نیاز به استقرار سخت افزار شبکه یا سرور جدید.

خدمات تعمیر و نصب ویندوز در شیراز 

صرف نظر از اینکه چقدر املاک خود را به خوبی مدیریت کرده اید، موارد اضطراری شبکه همچنان ممکن است رخ دهد… به همین دلیل است که می خواهید به یک تیم پشتیبانی شبکه سیسکو 24/7 دسترسی داشته باشید که نظارت گسترده ای بر شبکه انجام می دهد و قادر به ارائه پاسخ اضطراری واقعی است. ، در صورت نیاز ما چنان پاسخ اضطراری فوری و بدون ساعت ارائه می‌کنیم که می‌توانیم، برای مثال، خرابی ISP را شناسایی کرده و حتی قبل از اینکه مشتری از هر مشکلی آگاه شود، به تأمین‌کنندگان افزایش یابد. حتی این امکان برای ما وجود دارد که قطع برق و سایر مسائل زیست محیطی را قبل از اعلام هشدارهای لازم به صورت واقعی 24/7 تشخیص دهیم.

در واقع، توانایی ما برای در دسترس قرار دادن تیم مهندسین خود همیشه به این معنی است که هر زمان که مشکلی رخ دهد، می توانید از کمک در خط مقدم به عنوان بخشی از خدمات واکنش اضطراری از بهترین کارشناسان خبره اطمینان حاصل کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا با ما تماس بگیرید

 

مشاوره اضطراری سیسکو شیراز

برای همه شرکت‌های متوسط ​​تا بزرگ، زیرساخت شبکه سیسکو آنها نقشی حیاتی در تقویت بهره‌وری و به نوبه خود درآمد دارد. اگر این زیرساخت با هر گونه مشکل فنی مواجه شود، به ویژه در خارج از ساعات کاری، می تواند کل تجارت را به خطر بیندازد – که باعث می شود بسیاری از شرکت ها به دنبال یک متخصص معتبر در مشاوره اضطراری سیسکو باشند.
در اینجا در تیم پشتیبانی شبکه در شیراز ، ما نه تنها تامین کنندگان معتبر محصولات سیسکو شیراز هستیم، بلکه به شما به عنوان بخشی از خدمات جامع مشاوره اضطراری سیسکو به بهترین مهندسان دارای گواهینامه سیسکو آموزش دیده دسترسی پیدا می کنیم. ما می دانیم که ممکن است نتوانید ساعت ها برای دریافت کمک در مورد شبکه سیسکو خود صبر کنید – نه زمانی که کل سیستم IT شما به این بستگی دارد که شبکه شما همیشه کاملاً عملیاتی، قابل اعتماد و کارآمد باقی بماند.
آیا برای شبکه خود به ارتقاء نیاز دارید یا ممکن است نیاز به افزونه داشته باشد؟ از طرف دیگر، ممکن است تعمیراتی وجود داشته باشد که باید روی آن انجام شود. همه این خدمات زمانی که نیاز به تمرکز بر کسب و کار اصلی خود دارید، می توانند آرامش حیاتی را به شما بدهند – و همه آنها در بسته مشاوره اضطراری مشهور سیسکو ما گنجانده شده اند.

روترها و فایروال های میکروتیک شیراز و سیسکو خود را به طور مناسب پیکربندی و نصب کنید

روترها یکی از واضح ترین اجزای زیرساخت شبکه شما هستند – ترافیک بدون آنها نمی تواند از یک مکان به مکان دیگر منتقل شود. فایروال ها نیز بسیار ضروری هستند، زیرا از شبکه شما و به نوبه خود از کل تجارت شما در برابر آخرین تهدیدات امنیتی دفاع می کنند. اما هم روترها و هم فایروال ها می توانند باعث ایجاد وحشت زیادی در بین مشاغل متوسط ​​تا بزرگ شوند که سعی می کنند حداکثر ارزش را از آنها استخراج کنند.
به جای تلاش برای غیرممکن، به سادگی کار پیکربندی و نصب روتر و فایروال را به کارشناسان واجد شرایط ما در مشاوره اضطراری سیسکو بسپارید. با وجود این که تغییرات فوری لازم باشد، ما اطمینان حاصل می کنیم که آنها انجام می شوند و پیکربندی های روتر و فایروال شما را برای مدتی با نیازهای کسب و کارتان هماهنگ می کنیم.

نصب و راه اندازی سیسکو در شیراز

خدمات مشاوره اضطراری سیسکو ما به طور قابل درک در میان شرکت هایی که با مشکلات شبکه شدیدی مواجه شده اند که توانایی تجارت آنها را به خطر می اندازد، محبوب است. مطمئناً، ما مهندسان عیب‌یابی شبکه را در کوتاه‌مدت و به صورت 24 ساعته در دسترس داریم تا مشکلات فنی سیسکو شما را برطرف کنند. چنین کارشناسانی مهارت قابل توجهی در شناسایی ریشه مشکلات دارند و می توانند تحقیقات دقیقی را انجام دهند.
با این حال، مهندسان ما همچنین یک چشم دارند که کسب و کار شما در آینده به چه چیزی نیاز دارد، و برای این منظور، همچنین می‌توانند ارتقاء شبکه مناسب را برای طولانی‌مدت پیشنهاد دهند.

در دسترس بودن بالا برای زیرساخت سیسکو شیراز خود را حفظ کنید

درک ما از نیاز به اطمینان از بالاترین سطح دسترسی از شبکه شما، یکی از اجزای مشاوره اضطراری سیسکو شیراز ما است. برخی از شرکت‌ها نمی‌توانند بدون سرمایه‌گذاری روی روترها، سوئیچ‌ها و فایروال‌های اضافی، از حداقل سطح قابلیت اطمینان شبکه اطمینان حاصل کنند، مانند سطوح بار بالای آنها. مشاوران ما در استفاده از تکنیک‌های متعادل‌سازی بار و در دسترس بودن بالا کارآزموده‌اند که مقیاس شبکه شما را قادر می‌سازد تا سطوح مورد نیاز ترافیک را برآورده کند و در عین حال از هرگونه مصالحه در سطوح دسترسی اجتناب شود.
حتی اگر نیاز به استفاده از چنین تکنیک‌هایی در شرایط اضطراری باشد، ما نیازی به ایجاد اختلالات غیرضروری در کسب‌وکار شما نداریم، زیرا می‌توانیم زیرساخت‌های شما را به گونه‌ای پیکربندی کنیم که در حین تعویض قطعات حیاتی یا ارتقاء، فعال و فعال بماند. نرم افزار.

هم اکنون در مورد مشاوره اضطراری سیسکو شیراز با ما تماس بگیرید 09171102550

یک مشکل در حال ظهور را حل نشده رها نکنید، به طوری که به سطح بحرانی افزایش یابد که معیشت کل تجارت شما را تهدید کند. در عوض، با مشاوران فناوری اطلاعات لاندا در شیراز در تماس باشید. ما کمک خواهیم کرد تا مطمئن شویم که مشکلات ناگهانی زیرساخت شبکه سیسکو شما به سرعت و کارآمد، با حداقل سر و صدا و در هر زمانی از شبانه روز برطرف می شود.

اگر در حال حاضر یک حرفه ای موفق شبکه هستید که می خواهید حرفه خود را به سطح بعدی ارتقا دهید، این برنامه کارشناسی ارشد یک ساله منحصر به فرد برای شما طراحی شده است. تنها برنامه در نوع خود در جهان، MSc Advanced Internetwork Engineering GCU شما را برای آزمون Cisco Certified Internetwork Expert (CCIE) آماده می کند.

این برنامه یک مسیر ساختاریافته و پشتیبانی شده ارائه می دهد تا بتوانید مهارت های مهندسی شبکه در سطح متخصص را توسعه دهید و به گواهی CCIE دست یابید. با استفاده از این مدرک نخبه، شما کاندیدای رقابتی برای نقش های سطح ارشد و رهبری در مهندسی شبکه خواهید بود.

ما با Internetwork Expert Inc. (INE)، رهبران آماده سازی CCIE، برای توسعه این برنامه شریک شدیم. دانش آموزان با کتاب کار مسیریابی و سوئیچینگ سیسکو در شیراز CCIE و سیستم های مدیریت رک از راه دور، استاندارد طلایی جهانی در مواد آماده سازی CCIE، یاد می گیرند.

سخنرانی‌ها و آزمایشگاه‌ها تئوری و عمل را گرد هم می‌آورند، نمایش‌های عملی و یادگیری تجربی را با استفاده از تجهیزات زنده ادغام می‌کنند. با فضای حرفه ای متمرکز و محیط حمایتی GCU، فرصتی ایده آل برای ایجاد مهارت های ارزشمند خواهید داشت.

توانایی خود را برای تکمیل چالش های پیچیده شبکه ای به طور فزاینده ای توسعه دهید
تسلط بر فن آوری های شبکه در سطح متخصص
سناریوهای بزرگ و تمام روز را که در آزمون آزمایشگاهی CCIE با آنها روبرو خواهید شد تمرین کنید.
این برنامه با تمرکز بر ارتباط دنیای واقعی و مهارت هایی که امروزه می توانید در حرفه خود استفاده کنید، از ماموریت گسترده GCU در تولید فارغ التحصیلانی که هم موفق و هم از نظر اجتماعی هدایت می شوند، پشتیبانی می کند. ما فارغ التحصیلان را تشویق می کنیم تا از توانایی های خود برای ایجاد تغییر واقعی و حمایت از خیر عمومی استفاده کنند. امیدواریم راه‌های جدیدی برای برتری در زمینه کاری خود و راه‌های جدیدی برای ایجاد تأثیر مثبت در محل کار و جامعه خود بیابید.

خدمات سیسکو شیراز

فارغ التحصیلان برنامه کارشناسی ارشد مهندسی اینترنت کار پیشرفته GCU مهارت های فنی، تجاری و ارائه مورد نیاز برای یک حرفه موفق در سطح ارشد در صنعت شبکه را توسعه می دهند. شما فرصت هایی را در مهندسی شبکه، طراحی مشاوره شبکه و مراکز عملیات شبکه پیدا خواهید کرد.