طراحی سایت وردپرس در شیراز

طراحی فوق حرفه ای سایت های وردپرسی در شیراز با هزینه کم

وقتی صحبت از ایجاد وب سایت های مبتنی بر وردپرس می شود ، همیشه این ذهنیت برای مشتری پیش میاید که ممکن است طراحی سایت وردپرس نسبت به طراحی سایت های برنامه نویسی شده PHP بسیار متفاوت برای کسب و کار شما باشد.

اما طراحی سایت وردپرس در شیراز توسط تیم طراحی لاندا باعث می شود شما سایتی با دید توسعه برای برقراری ارتباط هر چه بیشتر با مشتریان بالقوه خود داشته باشید. ضمننا تمامی هزینه های طراحی سایت وردپرس شیراز تا یک سال برای تعمیرات و نگهداری و پشتیبانی رایگان می باشد یعنی شما حتی می توانید آموزش های وردپرس را در ازای طراحی یک سایت از ما هدیه بگیرید با این کار شما نام تجاری یا همان برند خود را افزایش داده اید.

وردپرس فقط یک سیستم مدیریت محتوا نیست من و همکارانم به شما قابلیت دیتابیس سازی را از طریق این سیستم به شما می دهیم یعنی می توانید فرم ها و گزارشات سیستمی از سیستم محبوب وردپرس داشته باشید. برخی از بزرگترین شرکت های صنعتی و تولیدی در شیراز با استفاده از وردپرس و دانش برنامه نویسی تیم ما تنواسته اند تمامی فرآیندهای سازمانی خود را از طریق وردپرس به یک اتوماسیون و گزارش ساز مدیریتی تبدیل کنند.

ما یک شرکت توسعه وب وردپرس در شیراز با بیش از 10 سال سابقه در توسعه وب سایت های حرفه ای وردپرس هستیم. تیم طراحی لاندا با استفاده از قدرت مدیریت محتوای وردپرس ، با ارائه خدمات توسعه استثنایی وردپرس ، بر صنعت توسعه وب سایت تسلط دارد.
ما همچنین مشتریان خود را برای ساخت یک وب سایت حرفه ای در شیراز با کمترین هزینه و سادگی هرچه تمام پشتیبانی می کنیم.

برخی از مشتریان و کاربران می پرسند آیا وردپرس یک سیستم ایمن هست. جواب ما این است که باید از یک استراتژی برای اقدامات مخرب در برابر حملات انجام داد. تیم ما این اقدامات را در چند چیز خلاصه میکند. به روز رسانی قالب های وردپرس، افزونه های وردپرس و هسته اصلی و تغییر صفحه ورود مدیر سیستم و احراز هویت دوعاملی در طراحی سایت مشتریان شیرازی بسیار رعایت کردیم.

طراحی سایت بانک مشاغل شیراز با وردپرس

برخی از نمونه طراحی سایت در شیراز

500

بیش از 500 سایت طراحی شده توسط شرکت

100

بیش از 100 نمونه سایت آموزش داده شده با وردپرس