بانک اطلاعات و مشاغل شیراز

بانک اطلاعات و مشاغل شیراز در سال 1387 در وبلاگ بلاگر راه اندازی شد، در آن زمان یک سری مشاغل در بانک اطلاعات و مشاغل شیراز به ثبت رسید منتها پس از یک سال کل وبلاگ های بلاگر مسدود شدند و از دسترس کاربران داخل ایران خارج شدند و تیم ما هم به دلیل مشغله نتوانست دگر بار کار خود را در سرویسی جدید شروع کند، از آن روز تا به کنون نزدیک به 4 سال گذشته و ما فرصتی پیدا کردیم تا با راه اندازی وب سایت جدید در خدمت همشهریان شیرازی باشیم.

http://ShirazBank.ir

وب سایت aminr.ir

وب سایت aminr.ir در سال 1388 افتتاح شد این وب سایت جهت  طراحی وب سایت های اینترنتی راه اندازی شد در آن زمان بیش از 100 سایت برای مشاغل و شرکت ها توسط وب سایت aminr طراحی شد و خوشبختانه مورد رضایت همه مشتریان گردید. بعدها به دلیل تغییر رویگرد تیم طراحی لاندا تصمیم بر این شد سفارشات جدید در قالب وب سایت جدیدمان یعنی LandaDesign.ir پذیرفته شود.

http://aminr.ir

آپلود سنتر امین آپ

بهترین وسیله برای اشتراک گزاری عکسهای شماست. آیا تا کنون قصد به اشتراک گذاری عکسهایتان را با دوستانتان داشته اید و ساختن حساب کاربری در سایتهای آپلود عکس برایتان آزار دهنده بوده و مدام میبایست به ایمیلتان سر بزنید؟ با این وبسایت شما میتوانید به راحتی عکس خود را از روی کامپیوترتان آپلود نمائید و آنرا با هرکس در هر مکانی به اشتراک بگزارید. عکسهای شما درaminup برای همیشه باقی میماند.

http://aminupt.tk

وب سایت شخصی امین روانبخش

وب سایت شخصی امین روانبخش با نشانی ravanbakhsh.ir در سال 1387 راه اندازی شد. امین روانبخش مدیر تیم طراحی لاندا می باشد که بیشتر طراحی های وب سایت توسط امین روانبخش انجام می گیرد.

http://ravanbakhsh.ir

وب سایت شخصی امین روانبخش

وب سایت شخصی امین روانبخش با نشانی amin.cf در سال 1393راه اندازی شد. امین روانبخش مدیر تیم طراحی لاندا می باشد که بیشتر طراحی های وب سایت توسط امین روانبخش انجام می گیرد.

http://amin.cf