تعمیر فوری لپ تاپ در شیراز

تعمیر لپ تاپ، تعمیر کامپیوتر، تعمیر کامپیوتر شیراز

تیم لاندا خدمات حرفه ای تعمیر، ارتقاء و پشتیبانی کامپیوتر، مک و لپ تاپ را در تمام مناطق شیراز و شیراز ارائه می دهد. ما به کاربران خانگی و تجاری که به دنبال خدمات با کیفیت بالا از متخصصان آموزش دیده و با تجربه تعمیر لپ تاپ، کامپیوتر و مک هستند، خدمات ارائه می دهیم.

مهندسان ما مهارت‌های عیب‌یابی و تشخیص کارآمدی دارند و احتمالاً می‌توانند مک، لپ‌تاپ و بسیاری از مشکلات رایانه شخصی شما را از طریق پشتیبانی از راه دور تعمیر کنند. اگر سیستم نمی تواند از طریق سرویس از راه دور تعمیر شود، ما متخصص حرفه ای مایکروسافت یا Apple Mac خود را به درب منزل شما اعزام می کنیم تا یک کامپیوتر خراب را در همان روز در خانه یا محل کار شما در هر نقطه از شیراز تعمیر کند.

در حال حاضر، ما خدمات تعمیر و پشتیبانی را در هر نقطه از شیراز واستان فارس ارائه می دهیم.

تکنسین‌های واجد شرایط و گواهی ما می‌توانند انواع رایانه‌هایی مانند Microsoft Windows، Apple Mac، رایانه‌های شخصی، لپ‌تاپ، تبلت و All-in-One را مدیریت و تعمیر کنند. اغلب، ما می توانیم دستگاه شما را درست در مقابل شما در خانه یا محل کارتان تعمیر کنیم. اگر مهندس فناوری اطلاعات ما برای تعمیر آن به قطعات اضافی نیاز داشت، ممکن است مهندس نتواند آن را در خانه یا محل کار شما تعمیر کند. تکنسین تیم طراحی لاندا کامپیوتر شما را برای تشخیص دقیق تر و تعمیر آن به فروشگاه ما می آورد. ما معمولاً 2 تا 3 روز برای تعمیر رایانه و تحویل آن به شما نیاز داریم.

بهترین قسمت؟ ما هیچ هزینه اضافی برای تحویل و تحویل نداریم.

برای اینکه همه چیز خوب و ساده باشد، ما به راحتی نرخ تعمیرات ثابت را برای مشکلات بسیار رایج و نرخ ساعتی برای دیگران را درک می کنیم. ما چند بسته خدمات تعمیر از پیش تعیین شده داریم. نرخ های ساده ما بخشی از دلیل شناخته شدن ما به عنوان شرکتی است که خدمات تعمیر لپ تاپ سریع، قابل اعتماد و حرفه ای را برای مردم شیراز ارائه می دهد.

از آنجایی که ما در مورد کیفیت کار خود بسیار مطمئن هستیم، خدمات تعمیر خود را تضمین می کنیم. ما یک “خط مشی بدون رفع مشکل” داریم به این معنی که اگر مهندسان متخصص ما نتوانند رایانه شما را تعمیر کنند، نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای ندارید.

ما بهترین تعمیر کامپیوتر شیراز نزدیک من را برای تعمیر لپ تاپ محلی، کامپیوتر و مشکلات مک بوک رتبه بندی کرده ایم. خدمات 24 ساعته ما به این معنی است که ما می توانیم در هر روز و زمانی در کنار شما باشیم، چه نیاز به رایانه داشته باشید

مرکز نصب و تعمیر ویندوز در شیراز

ما خدمات تعمیر کامپیوتر و اپل را به مناطق مختلف شیراز ارائه می دهیم. متخصصان پشتیبانی کامپیوتر ما در همه جا در شرق، غرب، شمال و جنوب شیراز حضور دارند. طیف وسیعی از خدمات ما شامل تعمیر و نگهداری کامپیوتر خانگی و اداری، پشتیبان گیری از سرور، بازیابی اطلاعات، شبکه های کامپیوتری و مشکلات اینترنت است. ما یک سرویس آنلاین تعمیر کامپیوتر از راه دور به همه جای شیراز داریم.

اگر دوستان یا خانواده ای در خارج از شیراز دارید، لطفاً به ما توصیه کنید. کارشناسان مایکروسافت و اپل واجد شرایط ما در همان روز برای حل هر گونه مشکل IT از آن بازدید خواهند کرد.

 

ما متخصصان تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ محلی شما در نزدیکی شما هستیم.
پشتیبانی شبکه فناوری اطلاعات کامپیوتر شیراز بهترین خدمات را در زمینه تعمیر لپ تاپ، تعمیر مک بوک پرو و ​​مک، بازیابی اطلاعات، حذف ویروس و تعمیرات کامپیوتر در مرکز لندن به ویژه در مناطقی مانند وست مینستر، سنت جانز وود، مریل‌بون، می‌فر، مربل آرچ، بلگراویا، ارائه می‌کند. چلسی، نایتزبریج، کنزینگتون، فیتزرویا، غرب و مرکز لندن.

ما در دسترس همه کسانی هستیم که به تعمیرات کامپیوتر، پشتیبانی فنی و خدمات فناوری اطلاعات نیاز دارند.

هنگامی که لپ تاپ، رایانه شخصی یا مک شما نیاز به تعمیر دارد، برای مدت طولانی نگران نخواهید بود! تکنسین‌های ما در کار با همه رایانه‌ها و اسباب‌ها مهارت دارند، چه در خانه یا محل کار به کمک ما نیاز داشته باشید، ما با خدمات خود از شما پشتیبانی خواهیم کرد.

تعمیر کامپیوتر شیراز
تعمیر آی مک و مک بوک
بازیابی اطلاعات
حذف ویروس، جاسوس افزار و باج افزار
تعویض صفحه نمایش لپ تاپ
تعویض پاورجک لپ تاپ – رفع مشکلات شارژ
ارتقاء حافظه رم، HHD و SSD – تعمیر سخت افزار
عیب یابی مشکلات چاپگر و راه اندازی نصب شبکه در شیراز

تشخیص مشکلان لپ تاپ شما

نصب نرم افزار برای ویندوز در شیراز

نصب سخت افزار و نرم افزار در شیراز
ما می توانیم به شما کمک کنیم تعیین کنید چه سخت افزاری نصب کنید یا راه حل های نرم افزاری نیازهای IT شما را برآورده کند.

راه حل های رفع ایراد شبکه
پشتیبانی شبکه در مرکز لندن شامل پشتیبانی سخت افزاری، کابل کشی اتصال و عملکرد.

ویروس و جاسوس افزار
ما از طریق یک اتصال فوق امن از راه دور کار می کنیم و پس از اتمام کار، گزارش کاملی را به شما ارائه می دهیم.

 

تعمیرات تخصصی لپ تاپ در شیراز

آیا لپ تاپ شما نیاز به تعمیر دارد؟ نگران نباش! ما تکنسین های مهربان و ماهری هستیم که در مرکز شیراز تعمیرات لپ تاپ را ارائه می دهیم. با یک تیم اختصاصی و دوستانه در دسترس برای رفع طیف گسترده ای از مشکلات بزرگ و کوچک.

در پشتیبانی شبکه فناوری اطلاعات کامپیوتری ما می‌دانیم که خرابی لپ‌تاپ می‌تواند تاثیر زیادی بر زندگی شما داشته باشد، به همین دلیل ما همیشه تمام تلاش خود را می‌کنیم تا آن را تعمیر کرده و در شرایط کار و در سریع‌ترین زمان ممکن به شما بازگردانیم. بسته به عیب، برخی از تعمیرات را می‌توان در همان روز انجام داد، در حالی که تعمیرات بزرگ‌تر در فروشگاه انجام می‌شود و مدت زمان مورد نیاز برای بدون لپ‌تاپ را به حداقل می‌رساند.

تیم ما سریع و با بهترین توجه به شما کمک خواهد کرد و همچنین تجزیه و تحلیل لپ تاپ را انجام می دهد تا بعداً راه حل و هزینه ای منصفانه و صادقانه برای خدمات تعمیر لپ تاپ به شما ارائه دهد.

ما متعهد به ارائه بهترین تعمیر لپ تاپ در شیراز هستیم و هیچ متخصص تعمیر دیگری نمی تواند راه حل های سریع و مقرون به صرفه ما را مطابقت دهد، همچنین مناطقی را در همان روز در شیراز مانند Westminster، St John’s Wood، Marylebone، Mayfair، Marble Arch پوشش می دهیم. ، بلگراویا، چلسی، نایتزبریج، کنزینگتون، فیتزرویا، بیسواتر، پدینگتون، هالند پارک، شیراز غربی و مرکزی، همچنین برای هر کسی که به پشتیبانی فنی و خدمات فناوری اطلاعات ما نیاز دارد، در دسترس است.

تعویض کیبورد در شیراز

صفحه کلید لپ تاپ شما کار نمی کند؟ یا شاید چند کلید آسیب دیده و کارایی ندارند. ما می توانیم تمام مشکلات صفحه کلید شما را برطرف کنیم.

در ComputerITNET ما اکثر صفحه کلیدهای لپ تاپ را ذخیره می کنیم و اغلب می توانیم آنها را با سرعتی بی نظیر و در همان روز جایگزین کنیم. ما حتی کیبوردهای Macbook Pro را جایگزین می کنیم، بسیاری از تعمیرگاه ها این تعویض صفحه کلید را بدون تعویض کل کیس بالا ارائه نمی دهند.

از ریزش تا کلیدهای شکسته، کلیدهای از دست رفته، کلیدهای چسبنده، کلیدهای فرسوده، نور پس زمینه صفحه کلید شکسته یا نوارهای فاصله شکسته

خدمات مناسب تعمیر/تعویض صفحه کلید لپ تاپ ما سریع، مقرون به صرفه و با ضمانت است.

تعمیر صفحه نمایش لپ تاپ

آیا نیاز به تعویض صفحه نمایش لپ تاپ دارید؟ سپس دیگر نگاه نکنید! تکنسین های حرفه ای IT ما می توانند صفحه نمایش لپ تاپ شما را در زمان بی سابقه تعویض کنند. ما می دانیم که فناوری چقدر برای نیازهای تجاری و شخصی شما اهمیت دارد. بنابراین ما می توانیم صفحه نمایش لپ تاپ شما را در همان روز تعویض و تعویض کنیم!!! تکنسین های ما فقط از قطعات یدکی مجاز برندهای مربوطه برای تعمیر صفحه نمایش شما استفاده می کنند.

صفحه نمایش های ترک خورده در حال تبدیل شدن به یک مشکل بزرگ برای لپ تاپ های جدید هستند زیرا سازندگان درب های نازک تری می سازند که ساختار کافی برای محافظت از صفحه نمایش لپ تاپ ها را فراهم نمی کند.

برخی از “تعمیرات صفحه نمایش لپ تاپ” در همان روز بدون هزینه اضافی انجام می شود. این سرویس اکسپرس به در دسترس بودن مدل صفحه نمایش در فروشگاه ما بستگی دارد.

ما می‌توانیم صفحه نمایش لپ‌تاپ‌های تقریباً هر برندی مانند لنوو، مک‌بوک، کامپک، ایسر، اچ‌پی، لنوو، توشیبا، مایکروسافت، سامسونگ، آی‌بی‌ام، سونی، فوجیتسو، پاکارد بل، اِدونت، دل، ایسوس و بسیاری را تعمیر و تعویض کنیم. بیشتر، ما همچنین صفحه نمایش لمسی، LCD و صفحه نمایش لمسی را ارائه و جایگزین می کنیم

تعویض صفحه نمایش شما می تواند تنها کسری از قیمت یک لپ تاپ جدید برای شما هزینه داشته باشد!

هم اکنون با ما تماس بگیرید و با یک تکنسین مجرب در مورد مشکلات تعمیر صفحه نمایش لپ تاپ خود صحبت کنید!

تعویض جک پاور

متخصصان ما جک برق شما را به درستی تعویض می کنند تا شارژر شما دوباره کار کند. گاهی اوقات یک جک پاور لپ تاپ خراب را می توان بدون تعویض مادربرد تعمیر کرد و اگر جک پاور فقط شل شده باشد، می توان آن را دوباره لحیم کرد و در همان روز تعمیر کرد.

جایگزینی ما شامل خود جک برق، تعمیر هر گونه شکستگی یافت شده، تقویت جک پاور جدید، بررسی کلی سیستم تکمیلی، و بررسی آداپتور برق و دوشاخه بدون هزینه اضافی است و ما از جک های برق قوی تر برای اطمینان از درست بودن استفاده می کنیم. منبع تغذیه، عملکرد و طول عمر. اکثر لپ‌تاپ‌ها هرگز برای بار دوم برای تعویض جک برق دیگر برنمی‌گردند.

ما مفتخریم که بگوییم بهترین خدمات و نرخ ها را در شیراز ارائه می دهیم

تمامی خدمات لپ تاپ ما برای آرامش شما 100% تضمین شده است.
تعمیر و نگهداری لپ تاپ
لپ‌تاپ‌های ما ذرات گرد و غبار، کثیفی، کثیفی، روغن‌ها را از پوست ما جمع می‌کنند و چه کسی می‌داند چه چیز دیگری. احتمالاً موعد تمیز کردن شماست، و ما اینجا هستیم تا یک سرویس نظافت حرفه ای را به شما ارائه دهیم که به عملکرد دستگاه شما کمک می کند و بدون گرم شدن بیش از حد کار می کند.

تمیز کردن لپ‌تاپ شما می‌تواند از بروز نقص در سخت‌افزار جلوگیری کند، تمیز کردن منظم و بررسی پیشگیرانه تعمیر و نگهداری لپ‌تاپ اطمینان حاصل می‌کند که ابزار شما با حداقل زمان خرابی بهینه شده است. تیم سریع ما می تواند آزمایش، تجزیه و تحلیل و تمیز کردن داخل لپ تاپ شما را در زمان بی سابقه و هرگونه مشکل فنی، از جمله پیکربندی برای به روز رسانی های نرم افزاری و سخت افزاری انجام دهد.

اگر لپ‌تاپ شما بیش از دو سال قدیمی است، برای برنامه‌ریزی خدمات تمیز کردن لپ‌تاپ هم اکنون با ما تماس بگیرید.

تعویض فن لپ تاپ

تعویض فن مک بوک
آیا لپ تاپ شما نیاز به تعویض فن دارد؟ اگر لپ تاپ شما به خودی خود خاموش می شود؟ یا اگر پیغام خطای فن را روی صفحه به شما می دهد، نگران نباشید، لپ تاپ شما f است

 

تعمیرات اقتصادی و حرفه ای لپ تاپ در شیراز

لپ تاپ  تعمیرات مقرون به صرفه و بدون گارانتی را برای تمامی لپ تاپ های Windows و Apple MacBook ارائه می دهد.

تکنسین های کامپیوتر خبره ما با هزینه ای مقرون به صرفه تر، آماده ارائه هرگونه مشاوره، ارتقا یا تعمیرات مورد نیاز شما هستند. Forest City Computers خدمات حرفه ای و کارآمد را ارائه می دهد – بدون به خطر انداختن کیفیت!

هنگامی که لپ تاپ شما بوت نمی شود، سازنده به احتمال زیاد تعویض برد منطقی را توصیه می کند. با این حال، تعویض برد منطقی هزینه ای باورنکردنی دارد و اغلب از ارزش لپ تاپ شما فراتر می رود. Forest City Computers تعدادی برد منطقی استفاده شده اپل در انبار دارد که می توانیم با قیمت مناسب نصب کنیم. همه بردهای منطقی تست شده اند تا 100٪ کار کنند.

خدمات تعمیر کامپیوتر در شیراز

آیا به طور تصادفی مایع روی رایانه لپ تاپ خود ریخته اید؟ در Forest City Computers، کارشناس توانمند آسیب مایعات ما می تواند بازیابی برد منطقی را ارائه دهد که می تواند تا 50٪ کمتر از هزینه سایر فروشگاه های مک (از جمله Apple Store، BestBuy، WestWorld Computers یا MyMacDealer) هزینه داشته باشد. در ForestCity Computers، ما تمام تلاش خود را می کنیم تا برد منطقی لپ تاپ شما را بازیابی کنیم. از نظر آماری، شانس بازیابی تخته منطقی پس از نشت مایع، حدود 65٪ تا 70٪ است. (بدون تعمیر، بدون کارمزد!) ما همچنین می توانیم جایگزین برد منطقی را با قیمت مناسبی که از ارزش مک بوک شما بیشتر نباشد به شما پیشنهاد دهیم. چرا ما را امتحان نمی کنید؟

 • خدمات نصب ویندوز در محل
 • تشخیص سیستم
 • تعویض صفحه نمایش
 • نصب/ارتقای سخت افزار
  مشاوره در منزل
  حذف ویروس/جاسوس افزار/بدافزار
  شبکه خانگی
  پشتیبان گیری / بازیابی فایل
  بازیابی رمز عبور
  فیزیکی/الکترونیکی
  خدمات در محل / در خانه
  Windows/Mac OS را دوباره نصب کنید
  شبکه های بی سیم
  پاکسازی سیستم
  تخریب/رمزگذاری داده ها
  خدمات شغلی
  زیرساخت شبکه
  امنیت شبکه
  نصب/ارتقای سخت افزار
  مشاوره بازرگانی
  بازیابی اطلاعات
  تخریب داده ها
  خدمات پشتیبانی 24 ساعته فناوری اطلاعات
  خدمات ابری
  رمزگذاری داده ها
  ما تضمینی برای تطبیق قیمت ارائه می‌دهیم که هر کسب‌وکار دیگری نمی‌تواند نرخ خدمات ما را در مقایسه مستقیم شکست دهد. ما بهترین معاملات هر فروشگاه کامپیوتری را برای تعمیر کامپیوتر، لپ تاپ، مک و بازیابی اطلاعات ارائه می دهیم.
  ما خدمات کامپیوتری درجه یک را ارائه می دهیم و برخی از بهترین فن آوری ها در صنعت کامپیوتر در اینجا در Forest City Computer Repairs با بیش از 15 سال تجربه در خدمت شما هستند.
  ما به تعمیرات خود افتخار می کنیم و در این صنعت رو به رشد در صدر بهترین ها هستیم.
  ما شماره 1 برای تعمیر مک، تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ در لندن انتاریو و منطقه هستیم.
  خدمات تخصصی ما شامل تعویض صفحه نمایش لپ تاپ، مشکلات شارژ لپ تاپ، حذف ویروس، تعمیر و جایگزینی هارد دیسک بازیابی اطلاعات مک، تعمیر صفحه نمایش مک بوک، نصب سیستم امنیتی و موارد دیگر است!
  مردم متوجه می شوند که تعمیرات کامپیوتر در شهر جنگلی بهترین معامله در شهر است و ارزش بیشتری نسبت به هر جای دیگری دارد. آنها به دوستان خود از کار بزرگ ما می گویند. نظرات ما را در Google، 411.ca یا Facebook بخوانید
  تعمیرات کامپیوتر / لپ تاپ / مک
  ما خدمات تعمیر کامپیوتر را در تمام مناطق شهر جنگلی و منطقه ارائه می دهیم. تعمیرات حرفه ای در محل و مغازه. اکثر خدمات زیر ظرف چند ساعت و در بیشتر موارد در همان روز تعمیر می شوند!

ویروس/بدافزار

گرمای بیش از حد/خاموش شدن
سیستم عامل ویندوز بارگیری نمی شود
لپ تاپ شارژ نمی شود
صفحه نمایش لپ تاپ شکسته
لپ تاپ / دسکتاپ بسیار کند است / بارگیری نمی شود
آسیب آب
بازیابی اطلاعات / فایل های گم شده
راه حل های کامل فناوری اطلاعات تجاری
حذف/پیشگیری از ویروس و بدافزار
راه اندازی شبکه ها (سیمی یا بی سیم)، بازیابی رمز عبور و راه اندازی فایروال ها
نصب سرور، پیشنهادات و به روز رسانی نرم افزار
راه اندازی رایانه یا چاپگر، با سیم، بی سیم یا راه اندازی از طریق شبکه
راه اندازی VPN و دسترسی از راه دور، تنظیمات ماشین مجازی و پشتیبانی از راه دور
راه حل های پشتیبان گیری ابری
طراحی، نصب، امنیت و پشتیبانی شبکه،
دوربین های تحت شبکه (دوربین های IP)
تنظیم و تمیز کردن سیستم
تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ
تعویض صفحه نمایش و شیشه مک بوک پرو
تعویض صفحه نمایش رتینا 13 یا 15 اینچی Macbook Pro
نصب باتری مک بوک و ترک پد
تعویض صفحه نمایش هوای مک بوک
تعویض پورت شارژ لپ تاپ (آیا لپ تاپ شما دیگر شارژ نمی شود؟)
تعمیر و تعویض هارد دیسک
بازیابی اطلاعات در محل
درایو شست یا USB Data Recovery

هزینه تعمیر لپ تاپ در شیراز

اگر تصمیم دارید تعمیر لپ تاپ خود را ادامه ندهید، ما برای خرید آن وجه نقد به شما پرداخت می کنیم و هارد دیسک شما را برمی گردانیم یا اطلاعات را برای شما انتقال می دهیم.

رایج ترین تعمیرات لپ تاپ در شیراز

حذف ویروس
تعمیر و تعویض درایو
پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات
آسیب آب *تعویض صفحه کلید
تعمیر نور پس زمینه
ارتقا و تعمیر سیستم عامل: ویندوز 10 / w8 / w8.1 / همه نسخه‌های w7 / (توصیه نمی‌شود؛ ویندوز xp)
هر گونه مشکل شارژ لپ تاپ / کامپیوتر
مشکلات مربوط به هر آدرس ایمیل مانند: Gmail / outlook / yahoo