توضیحات وب سایت:

مهندس سیدحسین ذوالانوار در سـال ۱۳۲۷ در محله پشت بازار وکیل شیراز در یک خانواده کاملا مذهبی و اصیل چشم به دنیا گشود. پدر ایشان، روحانی بزرگوار، مرحوم آیت الله سیدمحمد امام (ذوالانوار) از علماء برجسته و مردمی شیراز و تحصیلکرده درحوزه های علمیه نجف و قم می باشد.

مهندس ذوالانوار در سال ۱۳۵۸ در رشته مهندسی کشاورزی گرایش آب در مقطع لیسانس از دانشگاه دولتی شیراز (دانشگاه پهلوی سابق) فارغ التحصیل شد.

مهندس ذوالانوار قبل از انقلاب در مبارزات اسلامی ملت ایران در شهر شیراز و برخی شهرستانهای استان ازجمله فسا (بعلت تدریس در مدارس آن شهرستان در کسوت معلمی) حضور فعال و موثر داشت و پس از پیروزی انقلاب سلامی نیز دارای مسئولیت های مهم بوده است .

جهت سفارش طراحی وب سایت نماینده مجلس و وب سایت شخصی با من در تماس باشید.

طراحی وب سایت شخصی/ طراحی وب سایت شخصیت ها/طراحی وب سایت نماینده مجلس/

تگ ها: طراحی وب سایت در شیراز، طراحی سایت در شیراز, طراحی سایت فروشگاه شیراز, طراحی وب سایت شخصیت, طراحی وب سایت شخصی

طراحی وب سایت نماینده مجلس شورای اسلامی شهر شیراز

طراحی وب سایت مهندس ذوالانوار نماینده مردم شریف شیراز در مجلس شورای اسلامی توسط تیم طراحی وب سایت لاندا (امین روانبخش)  اجرا شد. از امکانات این وب سایت می توان به واکنشگرا بودن آن که در تمامی موبایل ها وتبلت ها و لپ تاپ ها بهینه شده و به راحتی قابل روئت می باشد. همچنین طراحی سامانه ارتباط مردمی که با یک خروجی کد رهگیری همراه می باشد توسط تیم طراحی وب سایت لاندا انجام شد.