• خدمات پس از فروش

  ارائه دهنده خدمات پس از فروش لوازم خانگی و لوازم صوتی و تصویری در استان فارس با خیالی راحت محصول بخرید

 • 7رنگ ازپیش تعیین شده

  این قالب دارای هفت رنگ از پیش تعیین شده می باشد که با تنها یک کلیک و انتخاب رنگ مورد نظر می توان آن را انتخاب کرد.

 • پشتیبانی 24 ساعته

  درصورت خرید این پوسته پشتیبانی 24 ساعته آن از طریق ایمیل و تماس تلفنی شما را غافل گیر می کند

 • نصب رایگان

  نصب این پوسته توسط تیم طراحی لاندا به رایگان نهایت 24ساعت پس از خرید انجام می گیرد. همین الان خرید کنید!

به پیش نمایش قالب فارسی اکونت خوش آمدید.

امروزه با فراگیر شدن اینترنت در دنیا و همچنین رشد سریع این پدیده در کشورمان و همچنین دیجیتال شدن و رو آوردن مردم به استفاده از خدمات اینترنتی، باعث شده هر فروشگاه، شرکت و به طور کلی هر کسب و کاری برای جلو زدن از رقبا حتما بایستی یک سایت اینترنتی داشته باشد. اما طراحی فرآیند طراحی سایت چگونه است؟ آیا داشتن و طراحی یک وب سایت هزینه زیادی دارد یا طراحی سایت یک شرکت ارزان است؟! ما به شما مشاوره رایگان در جهت ساخت سایت و طراحی سایت به طور رایگان ارائه می دهیم و به شما این قول را می دهیم که طراحی سایت هم ارزان است و هم حرفه ای و هم شما به راحتی می توانید آن سایت طراحی شده را مدیریت کنید.

پشتیبانی همیشگی و عالی

چه شما بسته های نصبی و چه سفارش طراحی سایت به ما بدهید ما این قول را به شما می دهیم که خدمات پشتیبانی عالی به شما ارائه دهیم همانگونه که مشتریان ما این گونه معتقدند ما بهترین پشتیبانی را داریم!

خـدمـات مـا

اگر در انتخاب هاست و دامین دچار مشکل شده اید تیم طراحی لاندا به شما سرویس های برتر هاست و دامین با هزینه کم را معرفی می کند تا بتوانید بهترین انتخاب و کم ترین هزینه را داشته باشد.

کـامـلاواکـنـشـگـرا

امروزه با فراگیر شدن موبایل های هوشمند و تبلت ها، سایت طراحی شده باید به گونه ای باشد که در هر دستگاهی به یک فرم خاص نشان داده شود که در اصلاح به آن واکنشگرا یا ریسپانسیو گفته می شود.

محـصـولات مـا

سایت هایی که تیم ما طراحی می کند به گونه است که در آن تمامی استانداردهای مورد نیاز برای بهتر دیده شدن توسط موتورهای جستجوگر در آن رعایت شده است