پروژه هوش تجاری در شیراز

مشاوره در خصوص پروژه های هوش تجاری در شیراز توسط تیم طراحی لاندا انجام می شود.

 

یکی از دوره های پرطرفدار هوش تجاری با تأکید ویژه بر آموزش عملی و جایگاه های شغلی شرکت در دوره های هوش تجاری شیراز powerbi می باشد این دوره توسط تیم هوش تجاری لاندا کشور با ارائه بهترین امکانات آموزشی و زیرساختی در کلاس ارائه می شود. جلسات کلاس با استفاده از مثال های واقعی و نمونه های پروژه های عملی مالی و منابع انسانی انجام می شود.

در دوره های آموزشی هوش تجاری که توسط محصول ماکروسافت Powerbi می باشد.دوره های آموزش هوش تجاری، ما به دنبال تحلیلگر BI (Business Intelligence) برای ارائه خدمات درجه یک “ارزش افزوده” به یکی از مشتریان اروپایی خود هستیم. یک فرصت عالی برای عضویت در پروژه های هوش تجاری در شیراز  در یک تیم بسیار باتجربه و کار در یک محیط جهانی با تیم های مختلف IT باتجربه به صورت روزمره و اطمینان از آمادگی عملیاتی برای راه حل های تازه توسعه یافته می باشد.

Power BI یک پلتفرم تجزیه و تحلیل کسب و کار برای ساخت داشبوردهای مدیرتی می باشد  است که به شما امکان می دهد داده های خود را مدیریت  کنید و پروژه های هوش تجاری خود را در سراسر سازمان به اشتراک بگذارید. خدمات Power BI توسط تیم طراحی داشبوردهای سازمانی شما را قادر می سازد تا به صدها منبع داده مختلف داده متصل شوید و داشبورد و گزارش های زیبایی ایجاد کنید و یک دید کلی نسبت به تمامی واحدهای سازمانی خود مثلا درآمد و هزینه های مالی و مدیریت منابع انسانی داشته باشید.

داده های مدیریتی را برای پشتیبانی از تصمیم گیری در مورد عملیات روزمره ، برنامه ریزی استراتژیک و مسائل خاص عملکرد تجاری جمع آوری ، تحلیل و گزارش می کند.
داده ها را برای آماده سازی برای تجزیه و تحلیل بعدی جمع آوری ، مرتب سازی و سازماندهی می کند.
از طریق انجام وظایف اختصاصی برای ساخت داشبوردهای سازمانی و مدیریت در شیراز ، به شناسایی و حل مشکلات کیفیت داده کمک می کند.
از طیف وسیعی از BI و ابزار تجزیه و تحلیل داده ها برای ارائه تجزیه و تحلیل  ، هوش تجاری در شیراز و گزارش در یک چارچوب گزارشگری نسبتاً ساختار یافته استفاده می کند.
پیشرفت های تکنیک های مدل سازی را با حداقل نظارت انجام می دهد ، شناسایی و مستند می کند. تجزیه و تحلیل ویژه ممکن است با استفاده از روشهای استاندارد آماری و / یا تجسم داده انجام شود.
برای درک نیازهای شغلی با مشتریان داخلی همکاری می کند و از توسعه گزارش ها و داشبوردهای معمول و دائمی مطابق با این الزامات پشتیبانی می کند.
جمع آوری و تجزیه و تحلیل مورد نیاز داده ها و جریان داده ها به سیستم های دیگر مربوط به هوش تجاری در شیراز می باشد.

 

مهارت های تیم هوش تجاری لاندا

حداقل 4-6 سال تجربه در Power BI ، DAX ، گزارشگری ، تجسم مورد نیاز (سایر ابزارهای BI مانند Tableau یا QlikView یک امتیاز مثبت است).
تجربه SQL Server و توانایی خواندن و درک ساختارهای پایگاه داده ، مدل های داده ، توسعه اشیا S SQL ، تنظیم عملکرد ، تجزیه و تحلیل و ادغام داده ها.
دانش در Hadoop ، SQL ، Python ، C # ، VSTO ، SharePoint ، SAS ، Power BI ، MEAN Stack یک امتیاز بزرگ است.
داده ها را جمع آوری ، مدل سازی ، تفسیر و تحلیل می کند. تبدیل نیازهای پایگاه داده به مدل های داده منطقی. در حال توسعه مدل های داده های فیزیکی برای تعریف ساختار پایگاه داده.
برنامه نویسی تجزیه و تحلیل.
توانایی ترجمه نیازهای تجاری به راه حل ها.
دانش فرآیند توسعه نرم افزار power bi
مهارت حل مسئله و تجزیه و تحلیل قوی.
توانایی چند وظیفه ای و ارائه کار با کیفیت به موقع با روحیه تیمی قابل اثبات در یک محیط چابک.
مسلط به زبان انگلیسی (بخوانید ، بنویسید ، صحبت کنید).
مهارت های قوی بین فردی ، تفکر مثبت و تمایل به یادگیری و گسترش دانش موجود در مورد محصولات.
از کار در یک فضای تیمی / تجاری بین المللی پویا ، ابتکاری و چند فرهنگی لذت ببرید.