مجازی سازی در شیراز

مجاری سازی در شیراز

شما احتمالا کمی در مورد مجازی سازی می دانید اگر تا به حال دیسک سخت خود را به پارتیشن های مختلف تقسیم کنید. یک پارتیشن بخش منطقی یک درایو دیسک سخت است که در واقع دو هارد دیسک جداگانه ایجاد می کند.

 

تکامل مجازی سازی در شیراز

مجازی سازی سیستم عامل، استفاده از نرم افزاری است به طور مثال نرم افزار vm  تا یک قطعه سخت افزاری برای اجرای چندین سیستم عامل در یک زمان باشد. این تکنولوژی شروع به استفاده از سیستم های رایانه ای چندین دهه پیش، اجازه می دهد که مدیران از هدر رفتن انرژی پردازشی گران قیمت جلوگیری کنند.

 

چگونه مجازی سازی کار می کند

مجازی سازی فناوری را توصیف می کند که در آن یک برنامه کاربردی، سیستم عامل مهمان یا ذخیره سازی داده ها از سخت افزار یا نرم افزار اصلی واقعی دور می شود. استفاده کلیدی از تکنولوژی مجازی سازی مجازی سازی سرور در شیراز  است. مجازی سازی سرورها در شیراز که از یک لایه نرم افزاری به عنوان یک شبکه در شیراز برای تقلید از سخت افزارهای پایه استفاده میکند. این اغلب شامل حافظه CPU، I / O و ترافیک شبکه می باشد. سیستم عامل مهمان که به طور معمول با سخت افزار واقعی ارتباط برقرار می کند، در حال حاضر با تقلید نرم افزار آن سخت افزار و اغلب سیستم عامل مهمان هیچ نظری درباره سخت افزار مجازی ندارد. در حالی که عملکرد این سیستم مجازی با نصب vm در شیراز  عملکرد سیستم عامل در حال اجرا بر روی سخت افزار واقعی برابر نیست،  شبکه در شیراز مفهوم مجازی سازی کار میکند زیرا اکثر سیستم عاملها و برنامه های مهمان نیازی به استفاده کامل از سختافزارهای پایه ندارند. این اجازه می دهد تا انعطاف پذیری بیشتر، کنترل و انزوا را با از بین بردن وابستگی به یک پلت فرم سخت افزار داده شده. در حالی که ابتدا برای مجازی سازی سرور مورد استفاده قرار می گیرد، مفهوم مجازی سازی به برنامه ها، شبکه ها، داده ها و دسکتاپ ها گسترش یافته است.

راه اندازی سرور مجازی در شیراز

مجازی سازی توابع شبکه توابع کلیدی شبکه (مانند سرویس های  اکتیو دایرکتوری، اشتراک گذاری فایل و پیکربندی IP) را جدا می کند تا بتوان آنها را بین محیط ها توزیع کرد. هنگامی که توابع نرم افزاری مستقل از ماشین های فیزیکی است که در آن زمان زندگی می کردند، توابع خاص می توانند به یک شبکه جدید بسته بندی شده  راه اندازی سرور مجازی در شیراز و به یک محیط اختصاص داده شوند. مجازی سازی در شیرتز شبکه های تعدادی از سوئیچ های فیزیکی مانند روتر ها، سرور ها، کابل ها و هاب ها را کاهش می دهند که برای ایجاد چندین شبکه مستقل مورد استفاده قرار می گیرند و این امر در صنعت مخابرات بسیار محبوب است.