متخصص powerbi شیراز

تیم لاندا یک شرکت مشاوره تخصصی با تیم هایی در سراسر استان فارس شیراز است. ما مشاوره، طراحی و ارائه راه حل های فناوری و تجزیه و تحلیل داده های مناسب را به سازمان های با اندازه متوسط تا بزرگ در سراسر جهان ارائه می دهیم.

ماموریت ما کمک به سازمان‌ها برای ایجاد فرهنگ داده‌محور، به دست آوردن و حفظ مزیت رقابتی است.

ما یک شریک طلایی مایکروسافت در تجزیه و تحلیل داده‌ها، یکپارچه‌سازی برنامه‌ها و پلتفرم ابری هستیم که راه‌حل‌هایی در صفحه نمایش Microsoft Power BI شیراز و Microsoft AppSource ارائه شده است.

مشاوره Power BI و آموزش در شیراز

کمک تخصصی در زمانی که بیشتر به آن نیاز دارید برای آموزش Powerbi یا راه اندازی داشبوردهای مدیریتی گزارشات و هوش تجاری
هیچ کس زمان یا منابع لازم برای تبدیل شدن و متخصص شدن در هر مهارت مورد نیاز برای اجرای یک تجارت موفق را ندارد. اما مطمئناً لازم نیست در همه چیز متخصص باشید، تا زمانی که این خرد را داشته باشید که بدانید چه زمانی باید با کمک حرفه ای تماس بگیرید. اگر به دنبال کمک تخصصی با Power BI، Power Query و Power Pivot برای اکسل هستید، به جای درستی آمده اید.

راه های زیادی برای کمک به شیراز BI وجود دارد اینجا در تیم طراحی لاندا BI طیف وسیعی از خدمات مشاوره را ارائه می دهیم، از جمله:

  • توسعه کامل قابلیت های گزارش دهی با استفاده از Power BI (برای زمانی که زمان یا مهارت انجام آن را خودتان ندارید)آموزش، مربیگری و توسعه مهارت‌ها برای کارکنان (برای زمانی که می‌خواهید افرادتان خودکفا شوند)کمک و پشتیبانی از راه دور برای تجزیه و تحلیل و حل مشکل (برای زمانی که گیر کرده اید و فقط به کمی کمک متخصص نیاز دارید)
  • افزایش پرسنل برای مدت زمان کوتاه (زمانی که شما فقط باید آن را انجام دهید)به طور کلی، ما مشاورانی را برای فعالیت های طولانی مدت و تمام وقت ارائه نمی دهیم، اگرچه به عنوان متخصص در این صنعت، مطمئناً می توانیم شما را با یکی از شرکت های مشاوره شریک بزرگتر خود در تماس باشیم.

آیا ما افراد مناسبی برای مشاوره و راه اندازی powerbi در شیراز هستیم؟

امین روانبخش  (مشاور اصلی) یک متخصص شناخته شده صنعت و MVP Microsoft Power BI است.
امین روانبخش  (مشاور ارشد) مایکروسافت MCSA در گزارش BI است
کسب و کار ما در تعاملات کوچکتر و انعطاف پذیر، از یک ساعت کمک گرفته تا یک رابطه پاره وقت طولانی مدت، تخصص دارد.
هیچ قرارداد بلندمدتی وجود ندارد. ما زمان خود را در بلوک های 5 دقیقه ای فاکتور می کنیم، بنابراین شما فقط باید برای آنچه نیاز دارید پرداخت کنید
ما معمولاً هر هفته مقداری ظرفیت داریم، به این معنی که وقتی به ما نیاز دارید آماده هستیم
ما با استفاده از امکانات کنفرانس ویدیویی رایانه شخصی با مشتریان در سراسر جهان مشورت می کنیم
در صورت لزوم، تماس‌های پشتیبانی مشاوره خود را ضبط می‌کنیم تا آن را برای مراجعه بعدی در اختیار داشته باشید

 

آموزش power bi در شیراز

آموزش power bi در شیراز

آیا به دنبال یک شرکت مشاوره ای powerbi هوش تجاری  بزرگتر در شیراز هستید؟

تیم طراحی لاندا بزرگتر، منظورم شرکتی نیست که بخواهد شلنگ ها را وارد کند و پول نقد شما را تخلیه کند! هیچ چیز نمی تواند دور از حقیقت باشد.

در پاوری بی آی BI ما مشاوره چهره به چهره مستقر در شیراز و مشارکت های کوچکتر مشاوره از راه دور را ارائه می دهیم که انعطاف پذیری برای شما مهم است. اگر به دنبال یک شرکت مستقر در ایالات متحده با کیفیت بالا هستید تا به سراغ شما بیاید و به شما کمک کند تا نیازهای Power BI خود را سریع ردیابی کنید، پس از دوستان و همکاران من در دیدن نکنید.

من راب کولی (بنیانگذار) را از قبل از شروع حرفه مشاوره Power BI شیراز خود می شناسم – راب به معنای واقعی کلمه یکی از دلایلی است که من سفرم را برای حرفه ای شدن در Power BI آغاز کردم.

چیزی که من واقعاً در مورد دوست دارم مدل تعاملی است که آنها برای مشتریان خود استفاده می کنند. راب این سیاست را دارد که فقط از مشاورانی استفاده کند که باهوش‌تر از او هستند و راب نیز خودش بسیار باهوش است. نتیجه این است که شما همیشه با یک متخصص کار خواهید کرد که کار را برای شما انجام می دهد. و در P3، تمرکز همیشه بر روی ایجاد راه‌حل‌های گزارش‌دهی معنادار است که ارزش کسب‌وکار را از روز اول ارائه می‌کند.

 

مدیریت داشبوردهای bi در شیراز

شما در حال حاضر یک متخصص داده هستید، اما حاکمیت و استخراج داده ها، انطباق با مقررات، و عدم حمایت مدیران اجرایی شما را متوقف کرده و پروژه های شما را در معرض خطر قرار می دهد. شما زمانی برای حل مسائل اساسی ندارید، چه رسد به پیاده سازی فناوری های جدیدی که شرکت شما را در درازمدت جلوتر از رقبا قرار می دهد.

از یک سرویس مشاوره Power BI  شیراز استفاده کنید تا به شما در راهبرد داده هایتان کمک کند و یک پلتفرم تحلیلی بسازید که به سرعت ارزش ارائه می کند.
در مورد پیاده سازی پیچیده Power BI، از جمله هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی، و تجزیه و تحلیل پیش بینی کمک بگیرید.