طراحی سایت فروشگاه اینترنتی شیراز

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی شیراز

یکی از دغدغه مدیران هوشمند داشتن یک وسایت با امکانات عالی می باشد که بتوانند محصولات یا خدمات خود را در آن سایت ارایه دهند. طراحی فروشگاه اینترنتی شیراز بر پایه ووکامرس کاملا برای رفع نیاز شما مدیر عزیز ایجاد شده است.

امکانات فروشگاه اینترنتی شیراز

شما با داشتن این فروشگاه ساز می توانید به صورت بسیار ساده حتی با موبایل یا تبلت محصولات خود را در سایت آپلود کنید و با قیمت گذاری آن و تعریف درگاه پرداخت آنلاین فروشگاه اینترنتی خود را در شیراز داشته باشید.

اپلیکیشن این فروشگاه ساز را ما به شما ارایه خواهیم داد.

طراحی فروشگاه اینترنتی شیراز

طراحی فروشگاه اینترنتی شیراز

نمونه وب سایت های فروشگاه های راه اندازی شده در شیراز

برخی از وب سایت های طراحی شده فروشگاهی در شیراز به شرح زیر می باشد:

تمامی وب سایت های بالا ریسپانسیو می باشند و با سیستم قدرتمند ووکامرس و وردپرس راه اندازی شده اند.

 

جهت سفارش فروشگاه اینترنتی شیراز با ما در تماس باشید.

شماره 09171102550 امین روانبخش پاسخگوی شما جهت مشاوره راه اندازی فروشگاه اینترنتی شیراز می باشد.

فروشگاه های اینترنتی کارایی دارند که فروشگاه های حضوری ندارند شما بدون دادن مالیات و هزینه های اضافه یک وبسایت یا یک فروشگاه دارید که 24 ساعت از شبانه روز برای شما خدمت رسانی می کند.

 

هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی شیراز چقدر است؟

هزینه طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی در شیراز برای شما همشهری عزیز در حدود 1.5 میلیون تومان برآورد می شود که البته با تماس با شماره های ما این مبلغ قابل مذاکره بوده و ما شما را از هزینه بابت طراحی سایت راضی نگه خواهیم داشت. بلکه شعار و اعتقاد تیم طراحی وب سایت لاندا برا این است که قیمت های پایین تر اما مشتری بیشتر که طبق همین اصل ما در حدود 7 سال هست با مشتریان خدمت طراحی سایت در شیراز را ارایه می دهیم.