شروع طراحی قالب باسیکس و طراحی سایت پزشکی

به روز رسانی: قالب بیمارستانی هلت پرس در تاریخ ۱۳۹۴/۰۵/۰۱ منتشر شد. برای مشاهده این پوسته بیمارستانی که برای سیستم وردپرس می باشد اینجا کلیک کنید.

تیم طراحی وب سایت حرفه ای لاندا آغاز به فارسی سازی پوسته های حرفه ای وردپرس نموده است.

قالب های انتخاب شده برای فارسی سازی پوسته های پزشکی healt press که مناسب طراحی سایت برای پزشکان و ساخت سایت برای داروخانه طراحی سایت داروخانه ها و طراحی وب سایت برای آزمایشگاه پزشکی و همچنین طراحی وب سایت شخصی پزشک می باشد.

در زیر درصد پیشرفت فارسی سازی و طراحی قالب های ساخته شده توسط تیم طراحی وب سایت لاندا آورده شده است:

پوسته وردپرس فارسی باسیکس
پوسته فارسی و پزشکی وردپرس لاندا هلت

طبق برنامه زمانبندی شده توسط تیم طراحی وب سایت ما قالب پزشکی و بیمارستانی و قالب مناسب داروخانه ها و همچنین پوسته مناسب طراحی وب سایت آزمایشگاه و درمانگاه که با نام تجاری healthpress فارسی سازی شده است در تاریخ ۹۴/۰۴/۰۱ در مارکت وردپرس و یا وب سایت راست چین به عرضه نمایش در خواهد آمد.

همچنین قالب (پوسته) بیسیکس که قالبی جهت طراحی وب سایت پنل پیامک و همچین طراحی سایت های پنل وایبر و سامانه پیامکی بسیار مناسب می باشد این طرح ها را می توانید با تماس با واحد فروش تیم طراحی وب سایت لاندا امین روانبخش ۰۹۱۷۱۱۰۲۵۵۰ تهیه نمائید

 

جهت سفارش قالب های طراحی شده توسط تیم طراحی لاندا یا قالب های وردپرس فارسی سازی شده توسط تیم ما می توانید با ما در تماس باشید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]