آموزش وردپرس در شیراز

آموزش حرفه ای طراحی سایت با سیستم محبوب وردپرس در شیراز در ۱۰ جلسه

1

هزینه آموزش وردپرس در شیراز

هزینه های آموزش

هزینه آموزش وردپرس در شیراز بسته به تعداد جلسات ممکن است متغییر باشد. جهت کسب اطلاع بیشتر با شماره ۰۹۱۷۱۱۰۲۵۵۰ تماس بگیرید.

آموزش مقدماتی وردپرس در شیراز

بهبود مهارت های وردپرس خود را با یکی از دوره های معتبر وردپرس در شیراز توسط تیم طراحی سایت لاندا. اگر شما کاربر جدید وردپرس هستید، پس از آن ما به شدت ورود به دوره ابتدایی وردپرس خود را، ایده آل برای شروع شما با ساخت وب سایت خود را توصیه می کنیم.

اگر در حال حاضر دانش وردپرس خوب دارید، می توانید دوره پیشرفته وردپرس را جذاب تر بدانید. این که آیا شما به دنبال افزایش مهارت های کارکنان خود و یا توسعه وردپرس خود هستید،

معلمان اختصاص یافته ما آموزش های انعطاف پذیر را ارائه می دهند که در یکی از مراکز آموزشی ما و یا از طریق برنامه های یادگیری از راه دور انجام می شود. اگر مطمئن نیستید که برای شما یا کارکنان شما مناسب است، لطفا با تیم ما تماس بگیرید.

دوره خصوصی وردپرس در شیراز

آیا شما به دنبال کمی بیشتر از گروه آموزشی وردپرس هستید؟ دوره های وردپرس شیراز ۱: ۱ دوره های آموزشی دوره وردپرس و آموزش خصوصی در شیراز که بر روی الزامات فرد یا شرکت تمرکز دارد.

برای روز یا عصر ما را استخدام کنید و برای ایجاد وبسایت و دانش وردپرس خود همکاری خواهیم کرد. در دوره  آموزش وردپرس در شیراز و آموزش خصوصی،

ما هر مرحله از روند را ضبط می کنیم تا بتوانید همه چیزهایی که آموخته اید را بیابید و پخش کنید.

مزایای کلیدی در دوره آموزشی وردپرس ما این است که شما تا انتهای روز وبسایت وردپرس را می خواهید و دانش وردپرس خود را گسترش داده اید.

500

بیش از ۵۰۰ سایت طراحی شده توسط شرکت

100

بیش از ۱۰۰ نمونه سایت آموزش داده شده با وردپرس